Değişim Değil, Evrim! Alemin Kralı Dizisinin Oben'i Birsu Demir'in Son Haline Bakın! - Son Dakika

Değişim Değil, Evrim! Alemin Kralı Dizisinin Oben'i Birsu Demir'in Son Haline Bakın!

02.11.2018 11:20

Alemin Kralı dizisinde oynadığı Oben karakterine hayat veren Birsu Demir, genç kız oldu. Instagram'dan fotoğraf paylaşan Demir'in son haline bakın...

1
Bir zamanların ilgiyle izlenen dizisi 'Alemin Kralı' dizisinin dikkat çeken isimlerinden birisi de 'Oben' karakterine hayat veren Birsü Demir'di. O zamanlar 11 yaşında olan Birsu Demir büyüdü ve genç bir kız oldu.
2
Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ağızları açık bırakan Birsu Demir, dizideki erkeksi tavırlarıyla en çok dikkat çeken isimlerinden biri olmayı başarmıştı. Ancak Birsu Demir'in şimdiki halini görenler gözlerine inanamıyor.
3
Kadir Has Üniversitesi'nde okuyan Birsu Demir, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla beğenileri üzerine topluyor. Yaklaşık 13 bin takipçisi olan Demir'in fotoğraflarının altına yapılan yorumlarda da evrim geçirdiği söyleniyor.
4
Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde tiyatro üzerine eğitim alan güzel, 1999 doğumlu.
5
Genç oyuncu 2006'da Bir Demet Tiyatro isimi dizide Ayça karakterini canlandırmıştı.
6
Oyuncu, 2007 yılında O..Çocukları isimli filmde Suelin karakterini canlandırdı
7
İşte genç oyuncunun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlardan bazıları...
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Değişim Değil, Evrim! Alemin Kralı Dizisinin Oben'i Birsu Demir'in Son Haline Bakın! - Son Dakika

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı