Dekolteli giydiği zaman herkes göğüslerine bakıyor! Nedeni tahmin edilenden çok başka - Son Dakika

Dekolteli giydiği zaman herkes göğüslerine bakıyor! Nedeni tahmin edilenden çok başka

12.04.2021 16:31

İngiltere'de yaşayan 23 yaşındaki Becca Butcher, doğuştan Poland sendromu yaşadığı için göğüslerinin biri normal şekilde büyürken, diğeri hiç büyümedi. Becca, bu nedenden dolayı insanların sürekli kendisiyle dalga geçtiğini söyledi.

1
Becca Butcher isimli genç kadın, nadir görülen gelişme bozukluğundan muzdarip. Genç kadın, Poland sendromundan dolayı bir göğsü büyük diğeri küçük.
2
Becca, sürekli arkadaşlarının kendisine hiçbir zaman hayatının aşkını bulamayacağını hiç bir erkeğin kendisini sevmeyeceğini söylediklerini ifade etti.
3
Ulusal Sağlık Hizmetleri, kendisine ücretsiz bir şekilde göğüs ameliyatı yapabileceğini söylemesine rağmen Becca, doktorlara ameliyat olmak istemediğini, sadece bu durumun sebebini öğrenmek istediğini ve kendisini olduğu gibi kabul ettiğini söyledi.
4
Becca, 20,000 de bir görülen bu durum için diğer kadınlara da kendilerini sevmeleri çağrısında bulundu.

5
Becca, ergenliğe girmeden önce bir arkadaşının kendisine bir göğsünün diğerinden büyük olduğunu söylemesi üzerine durumu fark ettiğini, ergenlik döneminde doktorların kendisine durumun normal olduğunu ergenliği tamamlayınca iki göğsünün aynı seviyeye geleceğini söylediklerini belirtti.

6
Doktorların ameliyat teklifini kabul etmeyen Becca, iki yıldır erkek arkadaşı ile mutlu bir ilişkisinin olduğunu söyledi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Dekolteli giydiği zaman herkes göğüslerine bakıyor! Nedeni tahmin edilenden çok başka - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement