Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu - Son Dakika

Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu

17.05.2021 15:00

Los Angeles'ta gerçekleştirilen 2021 MTV Müzik ve Sinema Ödülleri (MTV Movie & TV Awards) gecesi yine renkli görüntülere sahne oldu. Kırmızı halıya ise iddialı kıyafetiyle Addison Rae damga vurdu. Törene katılanlar genç yıldızdan gözlerini alamadı.

1

Gösteri dünyası yavaş yavaş pandemi sessizliğinden sıyrılıp yavaş yavaş normale dönüyor. Sıkı önlemler altıda olsa da yine ünlüler yılın önemli ödüllerinde kırmızı halıda boy göstermeye başladı. Önce Oscar derken şimdi de MTV Sinema ve Müzik Ödülleri fiziksel katılımla gerçekleştirildi. Törenin sunuculuğunu Leslie Jones üstlendi.

2
Tören alanına şık ve iddialı giysiler içinde ve maskeli olarak giden ünlüler kırmızı halıda ise maskelerini çıkarıp objektiflere poz verdi. İşte MTV Sinema Müzik Ödülleri'nin kırmızı halısından ve sahneden renkli görüntüler.
3
Madison Bailey, törene iddialı bir kıyafetle katıldı.
4
Genç yıldız, tören alanına giderken ve çıkarken maske kullandı. Fakat kırmızı halıda maskesiz olarak objektif karşısına geçti.
5
Chase Stokes ve Madelyn Cline, rol aldıkları Outer Banks adlı yapımdaki bir sahneyle en iyi öpücük ödülünü kazandı. Stokes ve Cline, teşekkür konuşmasının ardından, kendilerine ödül kazandıran o sahneyi tekrarladı.
6
Addison Rae törene iddialı bir kıyafetle katıldı.
7
Genç yıldız, dekolteli elbisesi ile dikkat çekerken, sahnede sunuculuk görevi üstenirken de farklı bir kıyafet giydi.
8
Jurnee Smollet törenin en ilginç kıyafetlerinden birini giydi.
9
10
11

YORUMLAR (6)
  • ARMY im: Allah'ım yaa cesurmus.ne cesuru be ,senin gibi bir pislik ahlaksız ile aynı dünyada yaşamak bizim için çok acı verici. Siz sadece gündem olmak için böyle giyiniyorsunuz sizin çevrenizdeki insanların sizi beğendiğini düşünmeyin çünkü boş boş hayallere giriyorsunuz Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu - Son Dakika


Advertisement