Son Dakika Haberleri: Deli Yürek'in Zeynep'i yıllara meydan okuyor!

Deli Yürek'in Zeynep'i yıllara meydan okuyor!

27 gün önce

Bir döneme damga vuran Deli Yürek dizisindeki Zeynep rolüyle milyonların sevgisini kazanan Zeynep Tokuş, oyunculuğu bırakıp yoga eğitmenliğine başladı. Tokuş, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adeta yıllara meydan okuyor.

1
1998 yılında Türkiye güzeli seçilen Zeynep Tokuş, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu ile paylaştığı Deli Yürek dizisiyle büyük beğeni topladı.
2
2002 yılında final yapan Deli Yürek'ten sonra ekranlarda kalmaya devam eden Tokuş, genç yaşına rağmen birçok başarıya imza attı.
3
Buzda Dans yarışmasındaki performansıyla dans yeteneğini de gözler önüne seren Tokuş, o dönem yarışmayı birinci olarak bitirmişti.
4
Tokuş, boşanmayla son bulan iki evliliğin ardından 2011 yılında üniversite aşkı Erdem Yımaztürk ile dünyaevine girdi.
5
Şimdilerde ekranlardan uzak bir yaşam süren Tokuş, oyunculuğu bıraktıktan sonra yoga eğitmenliğine başladı.
6
Instagram'da epey aktif olan 3 çocuk annesi Zeynep Tokuş, düzgün fiziğiyle büyük beğeni topluyor.
7
42 yaşında olmasına rağmen genç görüntüsünden hiçbir şey kaybetmeyen yıldız, son fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı.
8
Tokuş, havuz başında verdiği pozuna, ''Korku nedir? Korku bilinmeyendir, bilmediğindir... Eğer korktuğun şeyle tanışır, onu pratik eder öğrenirsen bu senin için bir özgürlük alanını daha yaratacak... Hatta belki korktuğun sevdiğin olacak... Korkularla tanışılsın, arkadaş olunsun ve yaz oyunları başlasın!" notunu düştü.
9
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 18.06.2019 04:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fotoğraftaki sakin köy, şimdilerde turistlerin en uğrak noktası! Ünlü oyuncu yat turunda eşini öpücüklere boğdu! Nükhet Duru'nun çıplak küvet pozu, sosyal medyayı salladı! İşte Türk magazin tarihinin tozlu raflarından kareler Bir zamanların en ateşli yıldızıydı, şimdi gören tanıyamıyor! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları