Son Dakika Haberleri: Demet Akalın 3'üncü Kez Boşanıyor

Demet Akalın 3'üncü Kez Boşanıyor

12 ay önce

Yaşadığı aşklarla ve evlilikleriyle gündemden düşmeyen Demet Akalın, son yıllarda mutlu bir evlilik yaşadığı Okan Kurt'tan da boşanma kararı aldı. Üzücü haber sonrasında gündemin merkezine oturan Demet Akalın'ın özel hayatında geçmişe doğru kısa bir yolculuğa çıkmaya karar verdik. İşte Akalın'ın büyük bir aşkla evlendiği sonrasında hayal kırıklığı yaşadığı birliktelikleri...

1
Haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ayrılık kararı aldı. Akalın ve Kurt'un davası bugün Beykoz Adliyesi'nde görülecek. Çift, 23 Nisan 2012'de Çırağan Sarayı'nda evlenmiş ve Hira adında da bir kız çocukları dünyaya gelmişti.
2
Demet Akalın ile Okan Kurt, 23 Nisan 2012'de nikah masasına oturmuş çiftin bu evlilikten Hira isminde bir de kızları dünyaya gelmişti.
3
Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı.
4
Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü.
5
aha önce 'evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık' diyen Demet Akalın, son yaşanan gelişmenin ardından Okan Kurt'tan boşanma kararı aldı.
6
Çiftin davası bugün saat:16:00'da Beykoz Adliyesi'nde görülecek.
7
Akalın, Twitter'da 'Kurt' soyadını ve Instagram'daki paylaşımları kaldırdı. Şarkıcı, Okan Kurt'u sosyal medya hesaplarından da sildi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Demet Akalın'ın daha önce de iki kez evliliği bitmişti. Ünlü şarkıcı, 2010 yılında Önder Bekensir'den, 2006 yılında da Oğuz Kayhan'dan boşanmıştı.
18
Demet Akalın'ınbir ayrılıp bir barıştığı, hatta bir ara evlendiği sonra boşandığı ama bir türlü kopamadığı Önder Bekensir'den 2010 yılında boşanmıştı.
19
Demet Akalın'ın dört ay evli kaldıktan sonra boşandığı, ardından da defalarca ayrılıp barıştığı Oğuz Kayhan birlikteliği de çok konuşulmuştu.
20
İbrahim Kutluay'la büyük bir aşkla başlayan ilişkilerinin bitmesiyle intiharın eşiğinden döndüğünü söyleyen Demet Akalın'ın en çok konuşulduğu birlekteliği belki de buydu...


Haber Yayın Tarihi: 11.09.2018 02:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak