Demet Akbağ ''Hükümet Kadın 2'' Çekimlerinde Ölümden Dönmüş - Son Dakika

Demet Akbağ ''Hükümet Kadın 2'' Çekimlerinde Ölümden Dönmüş

18.11.2013 09:48

Ünlü Oyuncunun, Mardin'de çekimler sırasında at arabasından düşüp ölümden döndüğü ortaya çıktı.

1
Ünlü Oyuncunun, Mardin'de çekimler sırasında at arabasından düşüp ölümden döndüğü ortaya çıktı. Ama olay herkesten saklanıyor.
2
Sözünü ettiğimiz kişi Demet Akbağ. Hükümet Kadın 2'nin çekimleri sırasında geçirdiği kazanın gizlenmesinin nedeni ise olayın çok fazla gündeme gelip filmin önüne geçme endişesi.

3
Demet, çekimler sırasında sürekli at arabası kullanacağı için Mardin'e gitmeden, 10 günlük eğitim almış. Çünkü bu mereti kullanmak at binmekten de, araba kullanmaktan da zormuş.
4
Çekimler başladıktan 15 gün sonra, iki atın çektiği ve arkasında Mahir İpek'in bulunduğu sahnede arabayı sürüyordu. Virajı dönerken bir anda atlar ürktü; araba sallanmaya başladı. Dizginlerin kontrolünü kaybeden oyuncu, sonunda arabadan aşağıya yuvarlandı.
5
Çaresiz bir halde olayı izleyen set ekibi Demet'in kurtulamayacağını düşündü. Deneyimli Oyuncu, soğukkanlılığını kaybetmeyip son anda kendini sağa atmasa, arabanın altında ezilecekti.
6
Yönetmen Sermiyan Midyat'ın çekimleri iptal etme teklifini reddeden ünlü yıldızın ilk tedavisi Mardin'de yapıldı. Çekilen röntgen filmleri İstanbul'a, Amerikan Hastanesi'ne gönderildi. Ünlü oyuncunun sağlık durumunda ciddi bir şey olmadığı için çekimlere devam edildi.

7
Olayın ilginç yönü ise 43 yıl önce Türkan Sultan'ın attan düştüğü yerde fotoğraflarını çeken muhabirin, Demet Akbağ'ın babası olması. Bir süre önce BKM'deki sergisinde o anın fotoğrafı da yer aldı.
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Demet Akbağ ''Hükümet Kadın 2'' Çekimlerinde Ölümden Dönmüş - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement