Demet Şener Alyansını Çıkardı - Son Dakika

Demet Şener Alyansını Çıkardı

23.01.2014 12:20

Çağla Şikel ile önceki gün Bebek'te bir araya gelen Demet Şener Kutluay'ın yüzüğünü çıkarması gözlerden kaçmadı.

1
Çağla Şikel'le Bebek'te buluşan ve baş başa sohbet eden Demet Şener'in parmağında alyansının olmaması dikkatleri çekti.
2
Podyumdan eski iki arkadaş Şikel ve Şener önce Bebek'te kuaföre giderek fön çektirdi, sonra da bir kafeye giderek baş başa sohbet etti.
3
Gazetecilerin sorularını cevaplayan Şikel, "Demet ile iyi arkadaşız ama çok sık görüşme imkanımız olmuyor. Bugün buluşup önce kahve içtik, kahve içerken de biraz kaynattık." dedi.
4
Güzel manken, "Demet doğum günüme gelemediği için boynuma astığım bu şalı almış. Çok beğendim, aynısından kendisine de almış." diye konuştu.
5
Bir süredir eşi İbrahim Kutluay ile aralarının açık olduğu ve ayrılacakları konuşulan Demet Şener Kutluay'ın parmağında alyansının olmaması da gözlerden kaçmadı.
6
İkilinin Bebek sahilde yürüdükleri sırada yanlarından geçen bir kadının Çağla Şikel'in arkasından, "Çağla'nın bacakları da çok kötüymüş." demesi ile birlikte Çağla'nın yüzü asıldı.
7
Örnek çift olarak gösterilen mankenin evliliğinden kareler...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Demet Şener Alyansını Çıkardı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor