Demirel Söz Verdi, Erdoğan Yapıyor - Son Dakika

Demirel Söz Verdi, Erdoğan Yapıyor

21.07.2011 13:06

1
1970 yılında dönemin Başbakanı Süleyman Demirel'in yapmaya söz verdiği, Ordu ve Giresun'un yıllardır hasretini çektiği bir projeyi Ak Parti hayata geçiriyor.
2
Söz verildiği günden bu yana 3 cumhurbaşkanı, 11 başbakan, 15 ulaştırma ve 15 bayındırlık bakanı gören Ordu-Giresun Havaalanı'nın nihayet temeli atılıyor.
3
Her iki ilin özlemi olan havaalanının geçmişi 40 yıl öncesine dayanıyor. Dönemin başbakanı Süleyman Demirel tarafından verilen havaalanı sözünü 40 yıl sonra AK Parti, yarın yapılacak temel atma töreni ile yerine getiriyor.
4
Projenin yapılacağına dair ilk vaadi 1970 yılında dönemin Başbakanı Süleyman Demirel verdi.
5
Ordu-Giresun Havaalanı'nın temeli İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla 22 Temmuz cuma günü atılacak.
6
Havaalanın 2013 sonunda tamamlanması hedefleniyor.

Son Dakika Demirel Söz Verdi, Erdoğan Yapıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi