Demirören'i çıldırtan poz - Son Dakika

Demirören'i çıldırtan poz

24.01.2009 23:30

1
BEŞİKTAŞ Bayan Basketbol Takımı'nın Sırp oyun kurucusu Milica Daboviç'in ülkesinde FHM Dergisi'ne verdiği pozlar başına dert oldu. Güzel oyuncunun seksi pozları basına yansıyınca anında harekete geçen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Daboviç ile yolları ayırmak isterken, oyuncunun menajeri duruma açıklık getirerek olası bir ayrılığı engelledi.
2
Dün gece kulübe çağrılan Sırp oyuncunun menajeri 'Fotoğraflar geçtiğimiz yıl Milica, Mondeville'de oynarken çekildi. Ama dergi bu ay kapağına koydu' diyerek oyuncusunu savundu.

3
KARTAL'DA bu sezon 11 maça çıkan Sırp oyun kurucu, 20 dakika ortalama sürede 10 sayı, 2 ribaunt, 2 asist istatistikleriyle takımına katkıda bulundu.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Demirören'i çıldırtan poz - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sosyal medya şahlandı! Kafa karıştıran kısıtlama saatlerini fena ti'ye aldılar Pişman olması yetmedi! 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen ömür boyu bu damgayla yaşayacak Türk film tarihine damga vurmuştu! Yeşilçam'ın "Şeytan kızı" bakın şimdi ne halde Yer de gök de masmavi! Rüya şehir Şafşava'nın hikayesini duyan kahroluyor Neymar'ın 8 aydır beraber olduğu güzel şarkıcıyla açık ilişkisi, tüm dünyayı şaşkına çevirdi