Son Dakika Haberleri: Deniz Kızına Benzeyen Gizemli Yaratık Ülkeyi Karıştırdı

Deniz Kızına Benzeyen Gizemli Yaratık Ülkeyi Karıştırdı

3 yıl önce

1

İngiltere'nin Great Yarmouth bölgesinde bulunan Norfolk plajında ilginç bir görüntüye sahne oldu. Plajda kıyıya vurmuş halde deniz kızına benzeyen bir ceset bulundu.

2
Gördüğü şey, dalgaların kıyıya vurduğu bir ceset fakat olayı ilginç kılan, cesedin bel altı bölgesinin tıpkı bir balık kuyruğunu andırıyor olması.
3
Deniz kızını andıran cesedin bir diğer ilginç yanı ise, fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla bazı bölgelerinin hala çürümemiş olması.
4
Paul Jones, bu fotoğrafları internette yayınladıktan sonra, 2 gün içerisinde sosyal medya hesaplarından 15000 kere paylaşıldı.
5
Cesedin gerçekten bir deniz kızına ait olup olmadığı bilinmiyor fakat Dailymail'in haberine göre bu olayla ilgili ufak bir ayrıntı bulunuyor.
6
Tuhaf cesedi keşfeden Paul Jones'un, Facebook'ta Cadılar Bayramı ve korku temalı modellerin nasıl tasarlanacağıyla ilgili bilgiler paylaşan bir gruba üye olduğu ortaya çıktı.
7
İlginç cesedin gizemi açıklanamamış olsa da, bunun onu keşfeden kişi tarafından yapıldığı da konuşulanlar arasında.
8


Haber Yayın Tarihi: 05.10.2016 04:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!