Deniz Seki Tedavisi Bitince Teslim Olacak - Son Dakika

Deniz Seki Tedavisi Bitince Teslim Olacak

05.06.2014 07:37

1
Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan Deniz Seki'nin hakkında geçen hafta yakalama kararı çıkarılmıştı. Bu karara rağmen teslim olmayan Seki'nin hakkında kaçtığına dair iddialar ortaya atılmıştı.

2
Bu iddialar üzerine Deniz Seki'nin kist tedavisi gördüğü için teslim olmadığı ortaya çıktı. Doktorunun, "Bir an önce ameliyat olmalısın." dediği Seki, iddiaya göre tedavisi bitince teslim olacak.

3
Yakalama kararı çıkarılmasına rağmen bulunamayan Deniz Seki'nin kaçmadığı, daha önce iki kez operasyon geçirdiği "kadın rahatsızlığı" nüksettiği için tedavi gördüğü ve bu sorunu halleder halletmez teslim olacağı öne sürüldü.

4
O rahatsızlığın ‘yumurtalık kisti' olduğu ortaya çıktı. Seki'nin doktoru, bir süre önce ünlü şarkıcıya yumurtalığındaki 10 cm'lik kistin kötü huylu olduğundan ve kanser hücresi taşıdığından şüphelendiğini söyleyerek, "Bir an önce ameliyat olmalısın." dedi.

5
Ancak Seki, yeni albümü "İz"in çalışmalarını tamamlamak ve planladığı konserleri vermek için tedaviyi erteledi. Ameliyat masasına yatmaya hazırlandığı günlerde de hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

6
Prof. Dr. Murat Emanetoğlu, yumurtalık kistleri hakkında şunları söyledi: "Bir hastada 10 cm'lik kist varsa, tedaviye bir an önce başlanması gerekir. Kistin kötü huylu olduğu tespit edilirse, hasta acilen ameliyata alınmalıdır. Çünkü tedavide geç kalınmış olabilir."

7
Polisler, Deniz Seki'yi aradığı adreslerde bulamayınca teknik takip yolunu seçti, ancak bu yöntem işe yaramadı. Çünkü Seki'nin, üzerine kayıtlı telefonları aranmaya başladığı ilk gün kapattığı anlaşıldı. Ekipler, şarkıcının yanında kalabileceği yakın çevresini de mercek altına aldı.

8
Polis, Seki'nin yurtdışına çıktığına yönelik bir bilgi bulunmadığını, arama çalışmalarının İstanbul'un dışında güneydeki turizm merkezlerini de kapsayacak şekilde genişletildiğini bildirdi. Seki'nin o günden sonra yerinin tespit edilmemesi için kredi kartlarını da kullanmadığı öğrenildi.

9
İşte Deniz Seki'nin fotoğrafları...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika Deniz Seki Tedavisi Bitince Teslim Olacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı