Deniz Seki Tedavisi Bitince Teslim Olacak - Son Dakika

Deniz Seki Tedavisi Bitince Teslim Olacak

6 yıl önce

1
Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan Deniz Seki'nin hakkında geçen hafta yakalama kararı çıkarılmıştı. Bu karara rağmen teslim olmayan Seki'nin hakkında kaçtığına dair iddialar ortaya atılmıştı.

2
Bu iddialar üzerine Deniz Seki'nin kist tedavisi gördüğü için teslim olmadığı ortaya çıktı. Doktorunun, "Bir an önce ameliyat olmalısın." dediği Seki, iddiaya göre tedavisi bitince teslim olacak.

3
Yakalama kararı çıkarılmasına rağmen bulunamayan Deniz Seki'nin kaçmadığı, daha önce iki kez operasyon geçirdiği "kadın rahatsızlığı" nüksettiği için tedavi gördüğü ve bu sorunu halleder halletmez teslim olacağı öne sürüldü.

4
O rahatsızlığın ‘yumurtalık kisti' olduğu ortaya çıktı. Seki'nin doktoru, bir süre önce ünlü şarkıcıya yumurtalığındaki 10 cm'lik kistin kötü huylu olduğundan ve kanser hücresi taşıdığından şüphelendiğini söyleyerek, "Bir an önce ameliyat olmalısın." dedi.

5
Ancak Seki, yeni albümü "İz"in çalışmalarını tamamlamak ve planladığı konserleri vermek için tedaviyi erteledi. Ameliyat masasına yatmaya hazırlandığı günlerde de hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

6
Prof. Dr. Murat Emanetoğlu, yumurtalık kistleri hakkında şunları söyledi: "Bir hastada 10 cm'lik kist varsa, tedaviye bir an önce başlanması gerekir. Kistin kötü huylu olduğu tespit edilirse, hasta acilen ameliyata alınmalıdır. Çünkü tedavide geç kalınmış olabilir."

7
Polisler, Deniz Seki'yi aradığı adreslerde bulamayınca teknik takip yolunu seçti, ancak bu yöntem işe yaramadı. Çünkü Seki'nin, üzerine kayıtlı telefonları aranmaya başladığı ilk gün kapattığı anlaşıldı. Ekipler, şarkıcının yanında kalabileceği yakın çevresini de mercek altına aldı.

8
Polis, Seki'nin yurtdışına çıktığına yönelik bir bilgi bulunmadığını, arama çalışmalarının İstanbul'un dışında güneydeki turizm merkezlerini de kapsayacak şekilde genişletildiğini bildirdi. Seki'nin o günden sonra yerinin tespit edilmemesi için kredi kartlarını da kullanmadığı öğrenildi.

9
İşte Deniz Seki'nin fotoğrafları...

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Haber Yayın Tarihi: 05.06.2014 07:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri