Son Dakika Haberleri: Deniz Uğur'dan Gizlilik Kararı

Deniz Uğur'dan Gizlilik Kararı

9 yıl önce

1
Gazeteci Reha Muhtar'ın, 3 yıllık beraberliğini bitirdiği oyuncu Deniz Uğur'dan olan 1.5 yaşındaki ikizlerinin velayetini almak için açtığı davada, Deniz Uğur'un talebiyle gizlilik kararı alındı.
2
Sarıyer Aile Mahkemesi'nde görülen velayet davasının son duruşmasına katılan Deniz Uğur, davacı tarafın gazeteci olduğunu hatırlatarak, “Sürekli konu hakkında bir şeyler yazıp çiziyor. Bu yüzden gizlilik kararı alınmasını talep ediyoruz” dedi. Mahkeme, davanın gizli görülmesine karar verdi.
3
Sarıyer Aile Mahkemesi, geçtiğimiz duruşmada, Reha Muhtar'ın, Mina Deniz ve Poyraz Deniz isimli ikizleri, her ayın ikinci ve dördüncü hafta sonlarında, Cumartesi saat 10.00 ile Pazar saat 17.00 arasında görmesine karar vermişti.
4
Deniz Uğur'un avukatı Ersan Taştekin, geçen duruşma, müvekkilinin ikamet adresinin Levent olduğunu belirterek, velayet davasının İstanbul Aile Mahkemeleri'ne açılması gerektiğini, bu nedenle görevsizlik kararı verilmesini talep etmişti. Mahkeme, talebi yerinde bularak, dosyayı İstanbul Nöbetçi Aile Mahkemesi'ne gönderildi.
5Haber Yayın Tarihi: 13.03.2011 12:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu Fenerbahçelilerin sevgilisi Aly Eckman, çıplak pozlarıyla Instagram sansürüne meydan okudu Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor