DENİZ ÜLKE ARIBOĞAN Resimleri

Deniz Ülke Arıboğan Resimleri

  • 14.01.2014 16:06 Arıboğan: Arıboğan: "Kozmetik Sektörü, Otomotiv ve Enerji Sektörünü Yakaladı" Türkiye’nin önemli akademisyenlerinden olan ve halen İstanbul Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti’nde yöneticilik yapan Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan İhlas Koleji’nin davetlisi olarak “Değişen Türkiye ve Değişen Meslekler” konulu bir seminer verdi.
  • 09.11.2013 13:37 Arıboğan: Arıboğan: "Mutluluğu Parada Aramayın" Prof.Dr.Deniz Ülke Arıboğan, İhlas Koleji'nin davetlisi olarak katıldığı seminerde öğrencilerle bir araya geldi.
    Özel İhlas Karma Anadolu Lisesi ve Özel Marmara Evleri İhlas Anadolu Lisesi öğrencilerinin katıldığı seminerde, gençlere modern...
  • 06.11.2013 11:46 Erdoğan'ın Sözleri Twitter'ı Karıştırdı Erdoğan'ın Sözleri Twitter'ı Karıştırdı Başbakan Erdoğan'ın, öğrenci evleriyle ilgili denetim yapılacak sözleri Twitter'ı da salladı.
  • 19.09.2013 18:32 Prof. Dr. Arıboğan: Türkiye'de Arap Baharı Olmaz Prof. Dr. Arıboğan: Türkiye'de Arap Baharı Olmaz İstanbul Bilgi Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Prof.Dr.Deniz Ülke Arıboğan, Türkiye'nin Arap Baharı'nın bir parçası olmadığını söyledi.
  • 23.05.2013 20:16 Deniz Ülke Arıboğan: Farklı Endişeler Var Deniz Ülke Arıboğan: Farklı Endişeler Var Barış Sürecisini halka anlatmak üzere kurulan Akil İnsanlar Marmara Heyeti Grup Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, çevreden bazı kişilerin, bu görev için para aldıklarını iddia ettiğini, ancak kendilerinin hiç bir ücret almadığını açıktladı.
  • 23.05.2013 15:23 Akil İnsanlar, Kagider Üyeleriyle Buluştu Akil İnsanlar, Kagider Üyeleriyle Buluştu Akil İnsanlar Komisyonu Marmara grubu üyelerinden Prof.Dr.Deniz Ülke Arıboğan, sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Başkanı Levent Korkut, İstanbul'da Kadın Girişimciler Derneği'nde (KAGİDER) düzenlenen toplantıya...
  • 17.05.2013 14:34 Akil İnsanlar Heyeti Bursa Basını ile Bir Araya Geldi Akil İnsanlar Heyeti Bursa Basını ile Bir Araya Geldi Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölge Komisyonu Başkanı Başkanı Deniz Ülke Arıboğan, "Maalesef toplum bir rüşvet karşılığı olmadan, iyi niyetle ve halisane duygularla bir şey yapılacağına olan inancını kaybetmiş" dedi.