Denizde Can Pazarı ! - Son Dakika

Denizde Can Pazarı !

30.08.2010 09:19

1
Tekirdağ'da içinde 7 kişinin bulunduğu fibergrastan yapılan kayık denizin ortasında su alınca yarısına kadar battı. Yüzme bilen 1 kişi kendi imkanları ile kıyıya ulaşırken, yüzme bilmeyen ve suyun içinde çırpınan 6 kişi çevredekilerin yardımı ile kurtarıldı. Kurtarılan 2 bayan ise kıyıya ulaştığında gözyaşlarına boğuldu.
2
İstanbul'dan Tekirdağ'a yakınlarını ziyarete gelen 2'si çocuk, 2'si bayan toplam 7 kişi sahilden kiraladıkları fibergrastan yapılan kayık ile Değirmenaltı Mahallesi Alkaya Mevkiinden denize açıldılar. Kıyıdan yaklaşık 1 kilometre açıldıktan sonra kayık su almaya başladı ve daha sonra yarısına kadar suya gömüldü. Kayığın üzerindeki 7 kişi ise denize düştü ve içlerinden biri yardım istemek için kıyıya kadar yüzdü. Diğer 6 kişi ise çığlıklar atarak kıyıdakilerden yardım istedi.
3
Bu sırada kayığın battığını gören Yavuz Pehlivanoğlu isimli bir vatandaş, sürat teknesi ile denize açıldı ve batan kayığın deniz üstünde kalan kısmına tutunarak hayatta kalmaya çalışan 5 kişiyi kurtararak teknesine aldı. Diğer bir kişi ise jetski ile başka bir vatandaş tarafından kurtarıldı.Kıyıya çıkan ve yaşadıkları nedeniyle şoka giren 2 bayanı çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı ve "Nolur eve gidelim. Bizi eve götürün" diye ağladı. Daha sonra 7 kişi evlerinin yolunu tuttu.

4
Teknede 7 kişinin olduğunu söyleyen Yavuz Pehlivanoğlu, "Eve giderken denizde bağırarak yardım isteyenleri gördüm. Teknemle açılarak 2'si bayan 5 kişiyi kurtardım. Bir kişide jetskili bir arkadaş tarafından kurtarıldı. Diğer kişide kendi imkanları ile çıkmış. Hepsi panik halindeydi. Kayığın tam olarak batmaması faciayı önledi."dedi.
5
6
7
8
9

Son Dakika Denizde Can Pazarı ! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü
Advertisement