Son Dakika Haberleri: Denize Daldıktan Sonra Vücudu Nitrojen Doldu

Denize Daldıktan Sonra Vücudu Nitrojen Doldu

3 yıl önce

Peru'da yaşayan Alejandro Ramos Martines isimli adam balık tutmak için daldığı denizden, tanınmaz halde çıktı...

1
Peru'da yaşayan Alejandro Ramos Martines, balık tutmak için denize daldı. Martines, hızlı bir şekilde denizden çıkan adam nadir görülen bir hastalığa yakalandı.

2
Vücudunun belirli kısımlarının nitrojen dolduğu belirtilen adam, doktorların müdahalesine rağmen vücudundaki havalardan kurtulamıyor...

3
Denizin yüzeyindeki deniz canlılarını toparlamak için denize dalan adamın hayatı daha sonra yaşadıkları nedeniyle kâbusa döndü...

4
Adamın kanına karıştığı belirtilen nitrojenin vücudunun belirli bölgelerinde büyük şişliklere yol açtığı ve doktorların uzun süren tedavilerin ardından adamın vücudunun yüzde 30'unun azaltıldığı belirtildi.

5
6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 07.09.2017 08:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!