Deodorantın Hiç Tahmin Edemeyeceğiniz 7 Kullanım Alanı - Son Dakika

Deodorantın Hiç Tahmin Edemeyeceğiniz 7 Kullanım Alanı

20.05.2017 15:16

Bugüne kadar deodorantı hep koltukaltınız için kullandınız. Halbuki bu kozmetik ürünün asla tahmin edemeyeceğiniz birden fazla kullanım alanları var! Üstelik bazı alanlar zor durumda hayatınızı kolaylaştıracak kadar etkili. İşte deodorantları koltuk altınız haricinde kullanabileceğiniz farklı yerler ve alanlar...

1
Göğüs altı terlemesini önleyin
Göğüs altı terlemesini önleyin

Göğsünüzün altındaki bölge yaz aylarında terleyebiliyor. Gerek spor yaparken gerekse de işteyken bu ter başınıza bela olabiliyor. Tek yapmanız gereken göğüs altınıza deodorant sürmek.

2
Sivilcelerden kurtulun
Sivilcelerden kurtulun

Eğer suratınızda uzun süredir kaybolmayan bir sivilce varsa deodorant imdadınıza yetişebiliyor. Deodorantların içerisinde bulunan ter önleyici madde sivilcelerin kurumasını sağlayabiliyor. Koltuk altınız terlememesini sağlayan bu madde aynı zamanda sivilcelere de iyi geliyor.

3
Pantalonlarınız akolayca girin
Pantalonlarınız akolayca girin

Dar pantolon giymeyi seviyorsunuzdur ancak bir kilo bile alsanız pantolona girmekte zorlanıyorsunuzdur. Bundan sonra tek yapmanız gereken bacaklarınıza deodorant sürmek. Bacaklarınıza deodorant sürdükten sonra zorla giyebildiğiniz pantolonu nasıl kolayca giyebildiğinizi göreceksiniz.

4
Gece terlemelerini önleyin
Gece terlemelerini önleyin

Gece uyandığınızda çarşaflarınızın ve yastığınızın su içinde olduğunu görmek kimsenin istemeyeceği bir şeydir. Tek yapmanız gereken yatmadan önce vücudunuzun en çok terleyen bölgelerine deodorant sürmek.

5
Koltuklara ter lekesi bırakmayın
Koltuklara ter lekesi bırakmayın

Evinize gelen bir misafir sandalyede veya koltukta ter lekesi bırakmıştır. Siz de bunu bir başkasının evine gittiğinizde yapmak istemezsiniz. Tek yapmanız gereken sırtınıza deodorant sürmek. Böylelikle arkanızdan kimse konuşamaz.

6
Ayağınızdaki kötü kokuyu giderin
Ayağınızdaki kötü kokuyu giderin
Sadece koltuk altlarının kötü koktuğunu söyleyemeyiz. Yorgun geçen bir iş günün ardından ayaklarda da istenmeyen kokular oluşabilir. Ayak tabanınıza ve parmaklarınızın arasına deodorant sürün. Ayaklarınızda koku olmayacaktır.

7
Ayakkabı vurmasını önleyin
Ayakkabı vurmasını önleyin

Yeni bir ayakkabı aldığınız ayağınıza vurması ihtimali her zaman vardır. Hele bir de sıcak yaz günlerinde ayağınızın arkası terler ve sık sık ayakkabı vurmaya başlar. Ayağınızın arkasına deodorant sürün. Ayakkabınızın vurmadığını göreceksiniz.

YORUMLAR
500

Son Dakika Deodorantın Hiç Tahmin Edemeyeceğiniz 7 Kullanım Alanı - Son Dakika


Advertisement