Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti - Son Dakika

Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti

27.07.2020 15:10

Johnny Depp'in, olaylı bir şekilde ayrıldığı eşi Amber Heard ile yasak aşk yaşadığı öne sürülen Elon Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit ettiği ortaya çıktı.

1
ohnny Depp ve Amber Heard arasındaki gerilim giderek tırmanıyor. Şimdi de Depp ve Elon Musk arasında yaşanan ağız dalaşı gündeme damga vurdu.
2
Depp, Heard ile Musk arasında bir ilişki olduğunu iddia etmiş, Tesla'nın CEO'su Musk ise bu iddiaları reddetmiş ve "Johnny ile evliyken Amber ile kesinlikle bir ilişki yaşamadım, bu tamamen yalan" demişti.

3
Depp'in The Sun'a kendi hakkında 'eşini döven' ifadelerini kullandığı için açtığı davada geçen hafta Depp'in Lady Gaga'nın eski nişanlısı Christian Carino'ya bir mesaj yazarak Musk'ın cinsel organını kesmekle tehdit ettiği açığa çıktı.

4
SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk'ın Depp'e kafes dövüşü yapmayı teklif ettiği "Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin" diyerek tehdide karşılık verdi.
5
6
7
8

Son Dakika Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement