Deprem Enkazına Hücum - Son Dakika

Deprem Enkazına Hücum

28.10.2011 14:39

1
Van'da deprem enkazları iş makineleriyle Van Gölü kıyısına dökülüyor. Dar gelirli aileler ise buralara hücum etti.

2
Yüzlerce afetzedeye mezar olan çürük binalardan çıkan moloz yığınları içindeki, hayatlarını kaybeden ailelerden geriye kalan eşya ve fotoğraflar dikkat çekiyor.

3
Göl çevresine kontrolsüz şekilde dökülen, taş ve beton arasında kıyafet ve eşyanın da bulunduğu moloz yağınına dar gelirliler, hurda toplamak için bugün sabahtan itibaren hücum etti.
4
Kamyonetlerle molozların bulunduğu bölgeye gelen çoğunluğu çocuk ve genç olan çok sayıda kişi demir, bakır gibi malzemeleri tek tek topluyor.
5
Bakır telleri saran plastik kaplamayı yakarak erittikten sonra yumak halinde toplayanlar, hurda demirin kilosunu 50 kuruştan, bakırın kilosunu da 1 liradan sattıklarını söylüyor.

Son Dakika Deprem Enkazına Hücum - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement