Depresyonla mücadele eden sosyal medya fenomeni intihar etti - Son Dakika

Depresyonla mücadele eden sosyal medya fenomeni intihar etti

01.04.2021 12:08

Seyahatleri sırasında sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile kısa sürede fenomen olan Avustralyalı Lee Macmillan, yaşadığı depresyon sorunu ile baş edemeyince geçen hafta intihar ederek yaşamına son verdi.

1
Eski erkek arkadaşı Max Bidstrup, yaptığı açıklamada Lee'nin olağan üstü bir yaşam yaşadığını ama tüm çabasına rağmen depresyonu aşamadığını ve hayatına son verdiğini söyledi.

2
Max, Lee'yi hayatının her anında özleyeceğini söyledi. Max ve Lee çifti 2016 yılında Kanada'da bir seyahat sırasında tanışıp ilişki yaşamaya başladı.

3
Çift, ilişkileri boyunca sürekli farklı ülkelere seyahat edip çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

4
Çift geçen sene ayrıldıklarını açıklayarak hayranlarını büyük bir şaşkınlığa uğratmıştı.
5
6
7
8

Son Dakika Depresyonla mücadele eden sosyal medya fenomeni intihar etti - Son Dakika


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı