Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü - Son Dakika

Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü

15.04.2021 14:17

Birleşik Krallık'a bağlı Galler'de süt taşıyan kamyon kontrolden çıkarak nehre düştü. Nehirden litrelerce akan süt görenleri şaşırttı. Ancak ilginç görüntü nehrin hızına direnemedi ve bir süre sonra kayboldu.

1
Birleşik Krallık'a bağlı Galler'de nehir beyaza büründü. Carmarthenshire bölgesindeki Llanwrda kasabasında süt taşıyan kamyon, kontrolden çıkarak nehre düştü.
2
Kazanın ardından kamyondaki litrelerce süt nehre döküldü. Amatör kameraya yansıyan görüntülerde, nehir beyaz renge boyandığı görülüyor.

3
Nehrin beyaz aktığını gören bir çok kişi bölgeye akın etti. Nehrin ilginç görüntüsünü fotoğraflayan meraklılar evlerine geri döndü.

4
5

Son Dakika Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement