Ders çalışırken uyumamak için cinsel organına iğne koyan öğrenci hastanelik oldu! - Son Dakika

Ders çalışırken uyumamak için cinsel organına iğne koyan öğrenci hastanelik oldu!

30.07.2019 10:56

Çin'de 12 yaşındaki bir erkek öğrenci, ödevini yetiştirebilmek için cinsel organına iğne koydu. Annesinin yürümekte zorlandığını fark etmesi üzerine hastaneye kaldırılan çocuğun ölümden döndüğü belirtildi.

1
Çin'in Shaanxi eyaletine bağlı Xi şehrinde 12 yaşındaki bir erkek öğrenci, ödevini yetiştirirken uyumamak için cinsel organının içine 11 santimlik bir akupunktur iğnesi koydu.
2
Ertesi gün çocuğunun yürümekte zorlandığını gören anne, oğlunu hastaneye götürdü ve korkunç gerçeği öğrendi.

3
Adı Xiaolong olarak açıklanan çocuk, annesine ödevini yetiştirmek zorunda olduğu için uyanık kalması gerektiğini, bu yüzden böyle bir yola başvurduğunu söyledi.
4
Doktorlar, öğrencinin yaptığı şeyden utandığı için ailesine söylemekten çekindiğini, bu yüzden cinsel organındaki iğne ile 15 saat durduğunu ve iğnenin idrar torbasına çok yakın olduğunu belirtti. Öyle ki iğne, biraz daha hareket etmesi halinde 12 yaşındaki öğrencinin idrar torbasını yırtabilirdi.

5
İki saat süren bir ameliyattan sonra doktorlar iğneyi çıkarmayı başardılar. Çocuğun durumunun iyi olduğu belirtildi.
6
7

Son Dakika Ders çalışırken uyumamak için cinsel organına iğne koyan öğrenci hastanelik oldu! - Son Dakika

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı