Son Dakika Haberleri: Ders çalışırken uyumamak için cinsel organına iğne koyan öğrenci hastanelik oldu!

Ders çalışırken uyumamak için cinsel organına iğne koyan öğrenci hastanelik oldu!

4 ay önce

Çin'de 12 yaşındaki bir erkek öğrenci, ödevini yetiştirebilmek için cinsel organına iğne koydu. Annesinin yürümekte zorlandığını fark etmesi üzerine hastaneye kaldırılan çocuğun ölümden döndüğü belirtildi.

1
Çin'in Shaanxi eyaletine bağlı Xi şehrinde 12 yaşındaki bir erkek öğrenci, ödevini yetiştirirken uyumamak için cinsel organının içine 11 santimlik bir akupunktur iğnesi koydu.
2
Ertesi gün çocuğunun yürümekte zorlandığını gören anne, oğlunu hastaneye götürdü ve korkunç gerçeği öğrendi.

3
Adı Xiaolong olarak açıklanan çocuk, annesine ödevini yetiştirmek zorunda olduğu için uyanık kalması gerektiğini, bu yüzden böyle bir yola başvurduğunu söyledi.
4
Doktorlar, öğrencinin yaptığı şeyden utandığı için ailesine söylemekten çekindiğini, bu yüzden cinsel organındaki iğne ile 15 saat durduğunu ve iğnenin idrar torbasına çok yakın olduğunu belirtti. Öyle ki iğne, biraz daha hareket etmesi halinde 12 yaşındaki öğrencinin idrar torbasını yırtabilirdi.

5
İki saat süren bir ameliyattan sonra doktorlar iğneyi çıkarmayı başardılar. Çocuğun durumunun iyi olduğu belirtildi.
6
7Haber Yayın Tarihi: 30.07.2019 10:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi