DERYA BAKBAK Resimleri

Derya Bakbak Resimleri

  • 07 Mart 2015 10:47 Bakbak Doğum Hastanesi'ni Ziyaret Etti Bakbak Doğum Hastanesi'ni Ziyaret Etti AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesini ziyaret etti.
  • 11 Ekim 2014 17:16 Kobani Protestoları Ecrin Bebeği Annesiz Bıraktı (2) Kobani Protestoları Ecrin Bebeği Annesiz Bıraktı (2) Vali, BELEDİYE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ DE ZİYARET ETTİ Gaziantep Valisi Erdal Ata, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kobani eylemlerinde karşıt görüşlü grupların çatışmasında ateşlenen silahtan çıkan kurşunun evde yemek yediği sırada isabet etmesiyle yaşamını yitiren Sevgi Alıcı'nın yakınlarına taziye ziyaretinde bulundu.
  • 10 Ağustos 2014 16:11 Başkan Şahin ve Milletvekilleri Oylarını Kullandı Başkan Şahin ve Milletvekilleri Oylarını Kullandı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Halil Mazıcıoğlu ve AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle sandık başına gelerek oyunu kullandı.
  • 28 Mart 2014 16:42 Başkan Tahmazoğlu: Başkan Tahmazoğlu: "Durmak Yok Hizmete Devam" 30 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte İnönü caddesi ve Şehitler Caddesi esnafını ziyaret etti.
  • 07 Mart 2014 13:00 Yaprak Mahallesi'nde Esnafın Yüzü Gülüyor Yaprak Mahallesi'nde Esnafın Yüzü Gülüyor AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ile AK Parti Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu, Yaprak Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi.
  • 31 Temmuz 2013 16:45 Milletvekili Derya Bakbak ve Başkan Fadıloğlu Aile Ziyaretlerinde Milletvekili Derya Bakbak ve Başkan Fadıloğlu Aile Ziyaretlerinde AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ramazan ayı dolayısıyla iftar öncesi aileleri ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
  • 26 Temmuz 2013 16:07 Milletvekili Bakbak ile Başkan Tahmazoğlu, Aile Ziyaretlerinde Milletvekili Bakbak ile Başkan Tahmazoğlu, Aile Ziyaretlerinde AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, iftar öncesi Kahvelipınar Mahallesini ziyaret etti.
  • 24 Mayıs 2013 15:58 Özel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesi Açıldı Özel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesi Açıldı Özel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesi; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Vali Erdal Ata, AK Parti Milletvekili Derya Bakbak, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Sanko Holding Yönetim...
  • 13 Haziran 2011 12:20 Meclis'deki Kadın Vekil Sayısı 77'ye Çıktı Meclis'deki Kadın Vekil Sayısı 77'ye Çıktı