Son Dakika Haberleri: Derya Şensoy'un Gerçek Aşkı Ortaya Çıktı

Derya Şensoy'un Gerçek Aşkı Ortaya Çıktı

6 yıl önce

1
Adı sürekli başka isimlerle anılan Derya Şensoy'un gerçek aşkı ortaya çıktı.

2
Birkaç gün önce Kenya'ya giden Şensoy'a, safari turunda sevgilisi Seçkin Özdemir de eşlik etti.

3
Annesi Derya Baykal ve babası Ferhan Şensoy'un izinden giderek oyuncu olan Derya Şensoy, 'Doksanlar' dizisinde rol alarak şöhreti yakaladı. 24 yaşındaki Derya Şensoy, eğlence hayatında da sıkça boy gösterince ismi her hafta başka isimlerle anılır oldu.

4
Çağatay Ulusoy, Berkay ve son olarak da Halil Sezai ile adı aşk haberlerine karışan Derya Şensoy'un gerçek sevgilisi ise sonunda ortaya çıktı.

5
Geçtiğimiz günlerde Kenya'ya giden Derya Şensoy, burada safari yaparken çekilen fotoğraflarını kendisine ait Instagram profilinden paylaştı.

6
Derya Şensoy'la aynı gün ve saatlerde Kenya'da olan Seçkin Özdemir de Instagram hesabından safari yaparken çekilen bir fotoğraf paylaştı.

7
Şensoy ile Özdemir'in Kenya'da yaptıkları aşk safarisi, ikilinin paylaştıkları fotoğraflar sayesinde hayranları tarafından fark edildi.

8
Derya Şensoy'un sevenleri Seçkin Özdemir'le beraberliğine onay verirken, yakışıklı oyuncunun fanları Şensoy'u Instagram'dan yerden yere vurdu.

9
Güzel oyuncu Derya Şensoy, popçu Berkay'ın kendisiyle aşk yaşadığı yalanını söylemesi üzerine sıkıntılı günler geçirmiş, sonrasında da Şensoy'un adı Halil Sezai ile anılmıştı.

10
İşte güzel oyuncu Derya Şensoy'un fotoğrafları...

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 28.05.2014 02:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Okan Bayülgen'in eski eşinin kim olduğunu duyan şaşıp kalıyor! En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu