Desperado'nun Son Hali Görenleri Korkuttu! Kansere mi Yakalandı - Son Dakika

Desperado'nun Son Hali Görenleri Korkuttu! Kansere mi Yakalandı

23.12.2017 11:01

Robert Rodriguez'in yönetmenliğini yaptığı Desperado'nun yakışıklı başrol oyuncusu Antonio Banderas, son haliyle hayranlarını korkuttu...

1
İspanya''nın Malaga kentindeki mağaza açılışına üzerinde takım elbise başında beyzbol şapkasıyla katılan Antonio Banderas''ın görüntüsü bazı hayranlarını telaşlandırdı.

2
Eşi Nicole Kimpel ile birlikte bir açılışa katılan Banderas''ın nereydese yok denilecek kadar azalan kaşları, şapkasının altındaki kazınmış saçları ve zayıf görüntüsüyle "kansere mi yakalandı" sorusunu akıllara getirdi.

3

Daha önce iki kez kalp krizi geçiren 57 yaşındaki Banderas; sağlığıyla ilgili zor dönemler geçirmişti.

Daha önce iki kez kalp krizi geçiren 57 yaşındaki Banderas; sağlığıyla ilgili zor dönemler geçirmişti.

4
Oyuncu bu konuda bir açıklama yapmazken bazı hayranları Banderas'ın Genius adlı TV serisinde Pablo Picasso'yu oynayacağını ve büyük olasılıkla onun yaşlılık dönemine benzemek için kaşlarını ve saçlarını kazıtmış olabileceğini belirtti.

5
6
7
Banderas, geçtiğimiz Kasım ayının son günlerinde dizinin setinde böyle görüntülenmişti.

8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Desperado'nun Son Hali Görenleri Korkuttu! Kansere mi Yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı Osmanlı ve Selçuklu'nun bölgedeki tek eseri! Van Gölü, bağrındaki hazineyi ortaya çıkardı