Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı - Son Dakika

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı

05.03.2021 15:09

Endonezya'nın Borneo adasında nehre yüzmek için giren 8 yaşındaki çocuk, dev timsaha yem oldu. Ertesi gün yakalanan timsahın midesinden çocuğun cansız bedeninin çıkarılma anları yürekleri dağladı.

1
Kan donduran olay Endonezya'nın Borneo Adası'nda meydana geldi.

2
Babasıyla nehirde yüzen 8 yaşındaki çocuk dev timsahın saldırısına uğradı.
3
Baba timsahın bir anda yükselip çocuğunu yutması karşısında bir şey yapamadı. Acılı baba, timsahın arkasından yüzdü ancak yetişemedi.
4
Kutai Timur bölgesindeki yerliler ertesi gün altı metrelik timsahı yakaladı ve içinde çocuğun cansız bedenini hayvanın karnını yarıp çıkardılar.

5
YouTube'da yayınlanan videoda, kurtarma görevlilerinin çocuğun cansız bedeninin timsahın midesinden çıkarıldığı an ailesinin izleyip ağladığı görüldü.

6
7
Oktavianto nehri çok sayıda timsaha ev sahipliği yapıyor. Ancak insanlar sık sık yıkanmak, su almak ve yemek pişirmek için nehre girmek zorunda kalıyor.
8

Son Dakika Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (18)
  • Armağan altun : Beyfendi siz nasıl bir kişiliğe sahipsiniz ki böyle bişiyi yazıyorsunuz yok edeceksiniz öyle bişi yok onlarda birer canlı tamamı vahşi doğa da yaşıyorlar nehirde ne işleri var o baba oğulun bence yazmadan önce iyi düşünün yorumlarınızı Cevap Yaz 23 25 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti Eski sevgilisini başka biriyle basınca çıldırdı! Bıçağı aldığı gibi boynuna sapladı Yasak aşk iddiasında bomba gelişme! Hadise ile Reza Zarrab'ın ilişkisini gizemli bir falcı ortaya çıkardı Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı