Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı - Son Dakika

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı

05.03.2021 15:09

Endonezya'nın Borneo adasında nehre yüzmek için giren 8 yaşındaki çocuk, dev timsaha yem oldu. Ertesi gün yakalanan timsahın midesinden çocuğun cansız bedeninin çıkarılma anları yürekleri dağladı.

1
Kan donduran olay Endonezya'nın Borneo Adası'nda meydana geldi.

2
Babasıyla nehirde yüzen 8 yaşındaki çocuk dev timsahın saldırısına uğradı.
3
Baba timsahın bir anda yükselip çocuğunu yutması karşısında bir şey yapamadı. Acılı baba, timsahın arkasından yüzdü ancak yetişemedi.
4
Kutai Timur bölgesindeki yerliler ertesi gün altı metrelik timsahı yakaladı ve içinde çocuğun cansız bedenini hayvanın karnını yarıp çıkardılar.

5
YouTube'da yayınlanan videoda, kurtarma görevlilerinin çocuğun cansız bedeninin timsahın midesinden çıkarıldığı an ailesinin izleyip ağladığı görüldü.

6
7
Oktavianto nehri çok sayıda timsaha ev sahipliği yapıyor. Ancak insanlar sık sık yıkanmak, su almak ve yemek pişirmek için nehre girmek zorunda kalıyor.
8

YORUMLAR (18)
  • Armağan altun : Beyfendi siz nasıl bir kişiliğe sahipsiniz ki böyle bişiyi yazıyorsunuz yok edeceksiniz öyle bişi yok onlarda birer canlı tamamı vahşi doğa da yaşıyorlar nehirde ne işleri var o baba oğulun bence yazmadan önce iyi düşünün yorumlarınızı Cevap Yaz 23 25 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı - Son Dakika


Advertisement