Son Dakika Haberleri: Dev Timsah Polis Aracına Saldırdı

Dev Timsah Polis Aracına Saldırdı

8 yıl önce

1
ABD'nin Florida eyaletinde şehre inen bir timsah, kendisini durdurmaya çalışan polis aracına saldırdı.
2
Florida eyaletine bağlı Gainesville'de 911'i arayan bir kişi, yaklaşık 3 metre uzunluğunda bir timsahın dolaştığını söyledi.
3
Olay yerine giden polis ekipleri timsahı buldu.
4
Bu sırada polis aracına saldıran timsah, otomobili ısırdı.
5
Aracın plakasını ısıran dev timsah keskin ve sivri dişleriyle plakayı yerinden kopardı ve aracının ön kısmına zarar verdi.
6
Güçlükle etkisiz hale getirilen timsah yakalanarak Paynes Prairie Eyalet Parkına götürdü.
7
Güney Afrika ülkesi Botswana'da bir aslan yavrusuna saldıran timsahın sonu kötü oldu. Haberi İngiliz Daily Mail gazetesi "Bana dokunma bebeğim" başlığıyla verdi.
8
Bir nehir kenarına su içmek için inen yavru aslana saldıran timsah karaya çıktıktan sonra, aslanın annesi ve yavrularının gazabına uğradı.
9
Kızgınlıkla timsahın etrafında dönen dişi hayvanlar, pençe ve diş darbeleriyle timsahı bayılttıktan kısa bir süre sonra mideye indirdi.
10
Olay anını görüntüleyen turist Tony Goldman “Aslanlar kocaman bir buffaloyu yedikten sonra timsaha saldırdı” dedi.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 09.11.2012 06:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!