Devasa yemek videolarıyla ünlenen CZN Burak'ın sevgilisini gören şoke oluyor! - Son Dakika

Devasa yemek videolarıyla ünlenen CZN Burak'ın sevgilisini gören şoke oluyor!

07.02.2020 08:51

Devasa yemek videolarıyla ünlenen, 14 milyon takipçisiyle neredeyse tüm dünyada şöhrete kavuşan CZN Burak'ın sevgilisini gören şaşıp kalıyor.

1
CZN Burak'ın sevgilisi Loreal'in eski reklam yüzü aynı zamanda da Tiktok fenomeni Aslı Güler. İkili henüz yan yana paylaşım yapmasa da bunu cümle alem biliyor. Çünkü her anlarını sosyal medyada yayınlıyorlar.
2
Tiktok fenomeni Aslı Güler, Instagram hikaye kısmında çokça CZN Burak paylaşımı yapıyor. Mesela CZN Burak'ın restoranında bu pozu.
3
CZN Burak'ın, Elazığ depreminde ihtiyacı olan vatandaşlara kamyonlarca erzak götürdüğü günü hatırladınız mı?
4
İşte o gün Aslı da oradaydı. Bu videoyu paylaştı. Kanıt istiyorsanız aracın plakasına kadar aynı.
5
Üzerine bu paylaşımı ve Tiktok yayınındaki itirafı. İtiraf olayı ne diye soracaksınız hemen anlatalım...
6
Devasa yemek videolarıyla Türkiye'nin sevdiği isimler arasına giren CZN Burak, öncede Tiktok'un en popüler kullanıcılarından biri olan Merve Yalçın'laydı.
7
Hatta sık sık CZN Burak'ın mekanından paylaşımlar yapıyordu. Mesela Yıldız Tilbe'nin yemeğe geldiği bir gün oturup onunla poz bile verdi.
8
Eski sevgilisinin en yakın arkadaşına aşık oldu!
Eski sevgilisinin en yakın arkadaşına aşık oldu!
Neden ayrıldıkları belli değil ama ilginç bir şekilde kısa bir süre sonra CZN Burak eski sevgilisi Merve'nin en yakın arkadaşı Aslı'yla aşk yaşamaya başladı.
9
Merve Yalçın ile çok yakın iki arkadaş olan Aslı Güler'in CZN Burak'ın sevgilisi olması Merve Yalçın fanları tarafından tepkiyle karşılandı.
10
Öyle ki Merve Yalçın fanları Aslı Güler'in sosyal medya hesaplarına hakaret dolu mesajlar yağdırdı. Çünkü Merve ve Aslı yakın arkadaştı.
11
Aslı Güler, CZN Burak ile sevgili olduğundna beri Merve'nin fanları tarafından "eskici" lakabıyla anılmaya başlandı.

12
Aslı Güler, CZN Burak ile sevgili olduğundna beri Merve'nin fanları tarafından "eskici" lakabıyla anılmaya başlandı.

13
Gelen tepkilere daha fazla dayanamayan güzel fenomen, canlı yayında bir açıklama yaparak Merve Yalçın'a yanlış yaptığını kabul etti.
14
TikTok'ta 1.1 milyon, Instagram'da da yaklaşık 350 bin takipçisi var.
15
Peki, siz nasıl buldunuz CZN Burak'ın sevgilisini?
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Devasa yemek videolarıyla ünlenen CZN Burak'ın sevgilisini gören şoke oluyor! - Son Dakika


YORUMLAR (32)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti Ayrılık kısa sürdü! Arka Sokaklar'ın yıldız oyuncusu kendisinden 9 yaş büyük aşkıyla yine sarmaş dolaş