Devasa yemek videolarıyla ünlenen CZN Burak'ın sevgilisini gören şoke oluyor! - Son Dakika

Devasa yemek videolarıyla ünlenen CZN Burak'ın sevgilisini gören şoke oluyor!

21 gün önce

Devasa yemek videolarıyla ünlenen, 14 milyon takipçisiyle neredeyse tüm dünyada şöhrete kavuşan CZN Burak'ın sevgilisini gören şaşıp kalıyor.

1
CZN Burak'ın sevgilisi Loreal'in eski reklam yüzü aynı zamanda da Tiktok fenomeni Aslı Güler. İkili henüz yan yana paylaşım yapmasa da bunu cümle alem biliyor. Çünkü her anlarını sosyal medyada yayınlıyorlar.
2
Tiktok fenomeni Aslı Güler, Instagram hikaye kısmında çokça CZN Burak paylaşımı yapıyor. Mesela CZN Burak'ın restoranında bu pozu.
3
CZN Burak'ın, Elazığ depreminde ihtiyacı olan vatandaşlara kamyonlarca erzak götürdüğü günü hatırladınız mı?
4
İşte o gün Aslı da oradaydı. Bu videoyu paylaştı. Kanıt istiyorsanız aracın plakasına kadar aynı.
5
Üzerine bu paylaşımı ve Tiktok yayınındaki itirafı. İtiraf olayı ne diye soracaksınız hemen anlatalım...
6
Devasa yemek videolarıyla Türkiye'nin sevdiği isimler arasına giren CZN Burak, öncede Tiktok'un en popüler kullanıcılarından biri olan Merve Yalçın'laydı.
7
Hatta sık sık CZN Burak'ın mekanından paylaşımlar yapıyordu. Mesela Yıldız Tilbe'nin yemeğe geldiği bir gün oturup onunla poz bile verdi.
8
Eski sevgilisinin en yakın arkadaşına aşık oldu!
Eski sevgilisinin en yakın arkadaşına aşık oldu!
Neden ayrıldıkları belli değil ama ilginç bir şekilde kısa bir süre sonra CZN Burak eski sevgilisi Merve'nin en yakın arkadaşı Aslı'yla aşk yaşamaya başladı.
9
Merve Yalçın ile çok yakın iki arkadaş olan Aslı Güler'in CZN Burak'ın sevgilisi olması Merve Yalçın fanları tarafından tepkiyle karşılandı.
10
Öyle ki Merve Yalçın fanları Aslı Güler'in sosyal medya hesaplarına hakaret dolu mesajlar yağdırdı. Çünkü Merve ve Aslı yakın arkadaştı.
11
Aslı Güler, CZN Burak ile sevgili olduğundna beri Merve'nin fanları tarafından "eskici" lakabıyla anılmaya başlandı.

12
Aslı Güler, CZN Burak ile sevgili olduğundna beri Merve'nin fanları tarafından "eskici" lakabıyla anılmaya başlandı.

13
Gelen tepkilere daha fazla dayanamayan güzel fenomen, canlı yayında bir açıklama yaparak Merve Yalçın'a yanlış yaptığını kabul etti.
14
TikTok'ta 1.1 milyon, Instagram'da da yaklaşık 350 bin takipçisi var.
15
Peki, siz nasıl buldunuz CZN Burak'ın sevgilisini?
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Haber Yayın Tarihi: 07.02.2020 08:51 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası