Son Dakika Haberleri: Diego Cavalieri'nin Yuvasını Yıkan Fotoğraf!

Diego Cavalieri'nin Yuvasını Yıkan Fotoğraf!

7 yıl önce

Sosyal medya ünlü kaleciyi yaktı

1
Liverpool'un eski kalecisi Diego Cavalieri'nin aile hayatı Instagram'da yayınlanan bir fotoğrafla paramparça oldu. Brezilyalı gazeteci Leo Dias, O Dia gazetesinde bir fotoğrafın nelere yol açtığını ortaya çıkardı.
2
Fotoğrafta bir dönem Liverpool'da da oynayan kaleci Diego Cavalieri de sağ tarafta görünüyordu. Ancak Cavalieri havluyu sarılı olarak soyunma odasında oturuyordu ve cinsel organı açıkça görülüyordu.
3
Fotoğraf silinmesine rağmen medyanın da üstelemesiyle olaylar gelişti ve bu soru Cavalieri'nin model eşi Daniela Carvalho'ya kadar gitti.
4
Daniela Carvalho'nun bu fotoğrafla ilgili yaptığı yorumlar eşi Diego Cavalieri'nin hoşuna gitmedi ve Cavalieri'nin evi terkettiği öğrenildi.
5
Olayın mahkeme safhasına geçip geçmeyeceği henüz bilinmiyor.
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 10.07.2013 05:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!