Dila hemşire domuz gribi - Son Dakika

Dila hemşire domuz gribi

10.07.2009 15:33

1
Tek Türkiye' dizisinin 'Dila hemşire'si Müjgan Gönül'de, yüksek ateş şikayetiyle tedavi altında alındığı Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde domuz gribi çıktı.

2
Yeni Şafak'ın haberine göre özel işleri sebebiyle yurt dışında bulunan ve önceki akşam Türkiye'ye dönen Gönül, yüksek ateş ve halsizlik şikayetiyle özel bir hastaneye gitti. Burada yapılan ilk tetkiklerin ardından Gönül, 'domuz gribi' şüphesiyle özel ambulansla Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevkedildi.
3
Enfeksiyon Hastalıkları Kliniği'nde tedavi altına alınan Müjgan Gönül'ün kanında, yapılan detaylı tetkikler sonucu domuz gribi virüsüne rastlandı. 1 hafta boyunca gözetim altında tutulacak olan genç oyuncuya ilaç tedavisi uygulanacağı belirtildi.

4
'Tek Türkiye' dizisinin yapımcısı Salih Asan, oyuncusunun moralinin iyi olduğunu belirterek ' Oyuncumuz Almanya dönüşü, yüksek ateş şikayeti başlayınca hastaneye gitmiş. Burada çok sıkı bir kontrolden geçmiş. Vücudunda domuz gribi tespit edilmiş ama ağır bir durumu yok. Şu anda ilaç tedavisi yapılıyor. Kendisiyle telefonda sık sık görüşüyoruz. Morali iyi . Bir hafta içinde taburcu olacağına inanıyorum' dedi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Dila hemşire domuz gribi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti