Dilan Çiçek Deniz'in Eski Hali Dolandırıcılıktan Yargılanacak Cinsten - Son Dakika

Dilan Çiçek Deniz'in Eski Hali Dolandırıcılıktan Yargılanacak Cinsten

15.11.2018 11:45

2014 Elidor Miss Turkey ikinci güzeli seçilen Çukur'un Sena'sı model Dilan Çiçek Deniz'in eski hali görenlere 'Bu resmen dolandırıcılık' dedirtiyor.

1
Sık sık hiç estetiğinin olmadığını dile getiren 2014 Türkiye 2. güzeli Dilan Çiçek Deniz'i, sosyal medyaya düşen fotoğrafları ele verdi.
2
Burun ve dişlerine estetik, kaşlarına dövme, göğüslerine silikon yaptıran güzelin estetiksiz fotoğrafları kullanıcılar tarafından defalarca paylaşıldı.
3
23 yaşındaki Deniz kısa zaman önce oyunculuğa atıldı. Çiçeği burnunda oyuncu, hakkında çıkan estetik yaptırdığı haberlerini de yalanlamıştı.
4
Genç model, şu sıralar Çukur dizisinde boy gösteriyor.
5
Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz günlerde 1 yıldır birlikte olduğu Furkan Andıç'tan ayrılmasıyla gündeme gelmişti.
6
Ayrılık haberlerinin ardından Dilan Çiçek, "Anlaşamadık ve konuştuk zaten karşılıklı hallettik. Hala çok sevdiğim, çok değer verdiğim biri.''dedi.
7
Devamında, ''Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Çok haber olsun da istemiyorum çünkü üzülmeyelim istiyorum. Ayrılık nedeni olarak her şey var…Konuştuk, bitirdik. Tekrar bir araya gelemeyiz." şeklinde konuşmuştu.
8
9
10
11
12

YORUMLAR (9)
  • SEYMA: SİZ TÜRK KIZLARINA HAYRAN KALIN.SANKİ SİZİN O BEĞENDİĞİNİZ MANKENLER SERVET HARCAMIYO.ORASINI BURASINI GÖSTERSE AĞZINIZA ALINMAYACAK KELİMELER SAYDIRIYOSUNUZ ANCA KÜFÜR ALLAH BİR BEDEN VERMİŞ ZATEN İNSANLARIN DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNE BİR SAYGI GÖSTERİN Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dilan Çiçek Deniz'in Eski Hali Dolandırıcılıktan Yargılanacak Cinsten - Son Dakika


Advertisement