Dilan Çiçek Deniz'in Eski Hali Dolandırıcılıktan Yargılanacak Cinsten - Son Dakika

Dilan Çiçek Deniz'in Eski Hali Dolandırıcılıktan Yargılanacak Cinsten

15.11.2018 11:45

2014 Elidor Miss Turkey ikinci güzeli seçilen Çukur'un Sena'sı model Dilan Çiçek Deniz'in eski hali görenlere 'Bu resmen dolandırıcılık' dedirtiyor.

1
Sık sık hiç estetiğinin olmadığını dile getiren 2014 Türkiye 2. güzeli Dilan Çiçek Deniz'i, sosyal medyaya düşen fotoğrafları ele verdi.
2
Burun ve dişlerine estetik, kaşlarına dövme, göğüslerine silikon yaptıran güzelin estetiksiz fotoğrafları kullanıcılar tarafından defalarca paylaşıldı.
3
23 yaşındaki Deniz kısa zaman önce oyunculuğa atıldı. Çiçeği burnunda oyuncu, hakkında çıkan estetik yaptırdığı haberlerini de yalanlamıştı.
4
Genç model, şu sıralar Çukur dizisinde boy gösteriyor.
5
Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz günlerde 1 yıldır birlikte olduğu Furkan Andıç'tan ayrılmasıyla gündeme gelmişti.
6
Ayrılık haberlerinin ardından Dilan Çiçek, "Anlaşamadık ve konuştuk zaten karşılıklı hallettik. Hala çok sevdiğim, çok değer verdiğim biri.''dedi.
7
Devamında, ''Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Çok haber olsun da istemiyorum çünkü üzülmeyelim istiyorum. Ayrılık nedeni olarak her şey var…Konuştuk, bitirdik. Tekrar bir araya gelemeyiz." şeklinde konuşmuştu.
8
9
10
11
12

Son Dakika Dilan Çiçek Deniz'in Eski Hali Dolandırıcılıktan Yargılanacak Cinsten - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
  • SEYMA: SİZ TÜRK KIZLARINA HAYRAN KALIN.SANKİ SİZİN O BEĞENDİĞİNİZ MANKENLER SERVET HARCAMIYO.ORASINI BURASINI GÖSTERSE AĞZINIZA ALINMAYACAK KELİMELER SAYDIRIYOSUNUZ ANCA KÜFÜR ALLAH BİR BEDEN VERMİŞ ZATEN İNSANLARIN DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNE BİR SAYGI GÖSTERİN Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı