Din Adamları Kandil'de PKK ile Görüştü - Son Dakika

Din Adamları Kandil'de PKK ile Görüştü

28.08.2013 13:43

Din adamları KCK'nin İnanç ve Azınlıklar Komitesi üyeleri ve Cemil Bayık ile görüştü.

1
KCK'nın İnanç ve Azınlıklar Komitesi'nin daveti üzerine Güney Kürdistan'ın şehirlerinden toplam 83 Kürt din adamı KCK Yürütme Konseyi Eş Başkanı Cemil Bayık ile bir araya geldi.
2
KCK Yürütme Konseyi Eş Başkanı Cemil Bayık din adamlarını kapıda karşıladı.
3
Kandil'de bir araya gelen din adamları bir köy camisinde öğlen namazını kıldıktan sonra, KCK İnanç ve Azınlıklar komitesi üyeleri ve Cemil Bayık ile görüştü.
4
Görüşmede konuşan KCK Yürütme Konseyi Eş Başkanı Cemil Bayık, davetlerine icabet eden din adamlarına teşekkür etti. Bayık: “Apo'nun sizlere selamları vardı. Sizin yaptığınız çalışmalardan haberdar. Özellikle de Apo'nun özgürlüğü için toplanan imzalarda sizler öncülük ettiniz." şeklinde konuştu.
5
Toplantıda Rojava halkının statü sahibi olması mücadelesine de değinen Bayık, “Her Kürdün bu devrimde yer alması gerekiyor” dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Din Adamları Kandil'de PKK ile Görüştü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti