'Diriliş Ertuğrul' Dizisinde Şok Sakatlık! - Son Dakika

'Diriliş Ertuğrul' Dizisinde Şok Sakatlık!

11.09.2016 08:17

1
Attan düşen Diriliş Ertuğrul oyuncusu uyutuluyor!
Attan düşen Diriliş Ertuğrul oyuncusu uyutuluyor!
Yeni sezonda Diriliş Ertuğrul kadrosuna dahil olan Çağdaş Onur Öztürk'ün elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileği kırıldı. Hastaneye kaldırılan oyuncunun vücudundaki acıları hissetmemesi için uyutuldu. Ümraniye Devlet Hastanesi'nin acil servisine kaldırılan Öztürk, eşinin izniyle Maslak'ta özel bir hastaneye nakledildi. Hastaneden gelen açıklamada; Çağdaş Onur Öztürk'ün hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

2
Hastane yönetiminden açıklama geldi!
Hastane yönetiminden açıklama geldi!

Sanatçının sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapan Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek şunları söyledi: “ Çağdaş Onur Öztürk'e yapılan tıbbi değerlendirme sonucunda, elmacık kemiğinde, kol kemiğinde ve el bilek kemiğinde kırıklar saptanmıştır. Bugün öğleden sonra, kırıklar için Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı/Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Metin Uzun ve Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar tarafından operasyon planlanmaktadır. Ameliyat sonrası tedavisine kısa bir süre daha hastanemizde devam edilecektir. Sanatçımızın hayati bir riski bulunmamaktadır"

3
Kuzey Güney, Sakarya Fırat ve Kış Güneşi gibi dizilerde yer alan oyuncu Çağdaş Onur Öztürk yeni sezonda kadrosuna dahil olduğu dönem dizisi “Diriliş Ertuğrul"daki rolü için aldığı binicilik eğitimi sırasında attan düştü.

4
Ünlü oyuncunun dün Şile yakınlarındaki bir binicilik tesisindeki çalışması sırasında atın mıcırlı alanda hızlanması sonucu düştüğü öğrenildi. Sert düşme sonrası Öztürk'ün elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileği kırıldı.

5
Ümraniye Devlet Hastanesi'nin acil servisine kaldırılan ve durumunun ağır olduğu öğrenilen oyuncu acılarını hissetmemesi için uyutuldu. Öztürk, eşinin verdiği imzalı izinle Maslak'ta özel bir hastaneye nakledilerek ameliyata alınacak.

6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika 'Diriliş Ertuğrul' Dizisinde Şok Sakatlık! - Son Dakika


Advertisement