Diyanet´in Kamu Spotu Yıldızı Nazım Kelo - Son Dakika

Diyanet´in Kamu Spotu Yıldızı Nazım Kelo

22.05.2013 10:49

Diyanetin nisan ayında ağırlıklı olarak sinema salonlarında gösterilen kamu spotunda oyuncu olarak yer alan ismin sabıkası ve geçmişi bir hayli şaşırtan cinsten.

1
Diyanetin nisan ayında ağırlıklı olarak sinema salonlarında gösterilen kamu spotunda oyuncu olarak yer alan ismin sabıkası ve geçmişi bir hayli şaşırtan cinsten.
2
İtalya'da uyuşturudan 7 yıl hapis yattı. Kendisini hapisten kurtaran eşini sayısız kadınla aldattı. Şirketini de elinden aldı. İnci ve Nazım Kelo çifti Nazım Kelo'nun İtalya'da uyuşturucu kaçakçılığından dolayı yakalanmasından sonra altüst oldu.
3
Kaçakçılık nedeniyle İtalya'da 5 yıl cezaevinde yatan iş adamı Nazım Kelo hapisten çıktıktan sonra hem İtalya'da hem de Türkiye de kurduğu şirketlerle hatırı sayılır servet sahibi olduğu iddia edildi.
4
Yedek parça işi yapan Nazım Kelo'nun ayrıca döviz bürosu sahibi olduğu belirtildi.
5
Nazım Kelo'nun eski Amerikan araba koleksiyonu olduğu ve bu arabaları reklam şirketlerine kiraladığı da öğrenildi. Kelo, Diyanet'in kamu spotunda da oynadı.
6
7
8
9

Son Dakika Diyanet´in Kamu Spotu Yıldızı Nazım Kelo - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek