Dizi Aşkı Yine Gerçek Oldu! - Son Dakika

Dizi Aşkı Yine Gerçek Oldu!

29.06.2013 08:30

Magazin dünyasını sarsan aşk

1
Dizi camiasında yaşanan aşklar ne ilk ne de son olacak gibi görünüyor. "Merhamet" dizisinin başrol oyuncuları Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol da senaryodaki aşklarını, gerçek hayata taşıyanlar kervanına katıldı.
2
Milliyet magazin servisinin haberine göre; dizide imkansız bir aşk yaşayan ikilinin, geçen günlerde Çanakkale Küçükkuyu'da baş başa tatil yaptığı iddia edildi.
3
Gün boyunca denize girip güneşlenen Namal ve Çelikkol, akşam ise küçük bir balıkçı lokantasında yemek yedi.
4
Etrafa aldırış etmeden tatilin keyfini çıkaran yeni aşıklar, iki gün kaldıkları Küçükkuyu'dan kendilerine ait otomobille ayrıldı.
5
İbrahim Çelikkol, geçen günlerde ‘İffet' dizisinde tanışıp iki yıldır aşk yaşadığı oyuncu Deniz Çakır'la yollarını ihanet nedeniyle ayırmıştı.
6
Özgü Namal ise üç yıldır birlikte olduğu ve evlenecekleri konuşulan işadamı Başar Savur'la ilişkisini süpriz bir şekilde noktalamıştı.
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Dizi Aşkı Yine Gerçek Oldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maradona'nın cenazesi ülkesinde çatışma çıkarttı! Ortalık bir anda karıştı Temelini Cumhurbaşkanı Erdoğan atmıştı! İşçilerin ilmek ilmek işlediği kırmızı küre ortaya çıktı Ekmek Teknesi'nin Sonnur'u yıllar sonra ortaya çıktı! Yaptığı itirafla gönülleri fethetti Kalpleri durma noktasına geldi! Survivor'da masaj yaptıracağını sanan ünlüler, ecel teri döktü Biz donarken o açıldıkça açıldı! Alemin Kralı Oben, iç çamaşırıyla dışarı çıkıp poz verdi