Dizi çekimindeki köprü sahnesi felaketleri oldu! 2 ünlü oyuncu feci şekilde can verdi - Son Dakika

Dizi çekimindeki köprü sahnesi felaketleri oldu! 2 ünlü oyuncu feci şekilde can verdi

18.01.2020 10:59

Meksika'nın 'Sin miedo a la verdad' isimli dizisinde oynayan 2 başrol oyuncusu köprü üzerinde çekilen sahnede 6 metre yüksekten aşağı düşerek feci şekilde hayatını kaybetti.

1
3. sezonu çekilen 'Sin miedo a la verdad'ın 2 başrol oyuncusu korkunç bir iş kazasına kurban gitti. Olay Meksika başkentinin Doğu Tarım Kolonisindeki Calle Oriente 239 c ve Ignacio Zaragoza yolu üzerinde bir köprüde meydana geldi.
2
Saat 21:00'de gerçekleşen olayda 46 yaşındaki aktör Jorge Navarro Sánchez ve 30 yaşındaki Luis Gerardo Rivera Castañeda köprü üzerindeki çekimde 6 metre yüksekten düşerek hayatını kaybetti.
3
Dizinin yapım şirketi Grupo Televisa'dan yapılan açıklamada, dizinin provalarında derin bir acı yaşadıklarını belirterek, "Aktörler Sanchez ve Rivera maalesef köprüden düşerek öldü." ifadesi kullanıldı.
4
Kazanın detaylarına ilişkin açıklama yapılmazken, taciz, siber suçlar, yolsuzluk ve uyuşturucu kaçakçılığı konuları ele alan dizinin 3. sezonunun çekildiği bildirildi.
5
Yapımcı Ruben Galindo ise aktörlerin ölümleri nedeniyle dizi oyuncularına, çalışanlarına ve ailelere baş sağlığı dileğinde bulundu.
6
Aktörlerin hayatını kaybetmesi dolayısıyla üzüntülerini sosyal medyadan paylaşan rol arkadaşları da "Gökyüzünde parlamaya devam edeceksiniz." ifadelerine yer verdi.
7

YORUMLAR (1)
  • Zeynep: Cüneyt arkın da çok tehlikeli sahneler çekmişti.. Hayatını riske atmıstı.. Allaha şükür böyle bir olay yaşamadı ve cesaretiyle de efsane oldu.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Dizi çekimindeki köprü sahnesi felaketleri oldu! 2 ünlü oyuncu feci şekilde can verdi - Son Dakika


Advertisement