Bu fotoğrafı çekmek için 3 gün bekledi! Doğanın haylazlarının çiçeklere olan tutkusu paylaşım rekorları kırdı - Son Dakika

Bu fotoğrafı çekmek için 3 gün bekledi! Doğanın haylazlarının çiçeklere olan tutkusu paylaşım rekorları kırdı

Doğal yaşam fotoğrafçılığı bir hayli zor olsa da ortaya çıkan kareler, zorlukları çekmeye değer nitelikte. Tıpkı çiçekleri çok seven bu sincapların fotoğrafları gibi. Çiçeklere karşı özel ilgisi olan doğanın en çevik ve haylaz canlılarının fotoğrafları sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

1
Yaban hayatı, Doğa ve Manzara fotoğrafçısı Dick van Duijn, Avusturya'da fotoğrafçılık gezisi sırasında çarpıcı bir fotoğraf çekti.
2
Avusturya'da yaygın 'Avrupa yer sincapları'nı görüntülemek için 3 gün bekledi.
3
Parklarda karşısına çıkan meraklı sincapları, çiçekleri koklayarak keşfederken böyle görüntüledi.
4
Fotoğrafları kendi Instagram sayfasında da paylaşan Dujin bu tatlı sincapları bir anda meşhur etti. Fotoğraflar binlerce beğeni alırken birçok sosyal medya platformu ve yayın organında viral oldu.
5
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

'İç çamaşırsız sahaya çıkıyorum' diyen güzel sporcu: 18 yaşıma kadar bebek maması yedim Kennedy suikastını bilen büyük kahinin tüyler ürperten 2020 kehaneti ortaya çıktı Doğum için hastaneye gitti! Saatler sonra tüm ülkeyi yasa boğan haber geldi İrem banyosundan paylaştı: Bikini, mayo astığım yere maske astım Görüntüsü değişince tüm kapılar kapandı! Oyuncu Ümit Erdim'in verdiği 60 kilo iş hayatına mani oldu