Soruyu yanlış cevaplayan yarışmacının verdiği tepki Milyoner'e damga vurdu - Son Dakika

Soruyu yanlış cevaplayan yarışmacının verdiği tepki Milyoner'e damga vurdu

04.07.2021 12:43

Ekranların en uzun soluklu yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, dün akşam 940'ıncı bölümüyle ekranlara geldi. Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu programın son bölümünde yarışmacı Sude Kılıçkaya, elendikten sonra verdiği tepki geceye damga vurdu. Yarışmacı, iki gün önce hayatını kaybeden Kartal Tibet'in efsane filmi Tarkan'ın hafızlara kazınan ahtapot sahnesini bilemeyince yarışmaya veda etti.

1
Kim Milyoner Olmak İster her hafta olduğu gibi bu hafta Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla izleyicilerin karşısına çıktı.
2
Birbirinden farklı soruları bilmeye çalışan yarışmacılardan Sude Kılıçkaya, ilk soruları başarıyla geçti.
3
Beş bin TL barajına ulaşan yarışmacı, karşısına çıkan soru karşısında bir an kararsız kaldı.
4
Yarışmacı, "1971 yapımı 'Tarkan: Viking Kanı' adlı filmde 'Vikingler' idam edilecek kişileri hangisine atarlar?" sorusunda yarı yarıya joker hakkını kullandı. "Dev bir ahtapot" ve "Dev bir aslan" seçenekleri arasında bir süre düşünen yarışmacı, idam ederken ahtapot olmaz herhalde, aslan diyeceğim" sözleriyle seçimini yaptı.

5
Sude Kılıçkaya, "Dev bir aslan" şıkkını seçerek yarışmadan elendi. Yarışmacının verdiği tepki sosyal medyanın gündemine oturdu.
6
Kılıçkaya, verdiği seçeneğin yanlış olmasıyla "A! Bitti yarışma" şeklinde bir tepki verdi. Yarışmacı programdan bin TL ile ayrıldı.

7
BU SAHNE HAFIZALARA KAZINMIŞTI
BU SAHNE HAFIZALARA KAZINMIŞTI
Sezgin Burak'ın çizgi romanından uyarlanan "Tarkan: Viking Kanı", özellikle "Camgöz" isimli ve çizgi romanda yer almayan fantastik bir ahtapotun yer aldığı sahneleriyle hafızalara kazınmıştı
8

Son Dakika Soruyu yanlış cevaplayan yarışmacının verdiği tepki Milyoner'e damga vurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement