Doğum yaptıktan altı ay sonra duyduğu korkunç gerçekle dünyası başına yıkıldı! - Son Dakika

Doğum yaptıktan altı ay sonra duyduğu korkunç gerçekle dünyası başına yıkıldı!

16.09.2019 10:26

İngiltere'de yaşayan Joanna Heard isimli genç kadın, doğum yaptıktan 6 ay sonra akciğer kanseri olduğunu öğrendi. Talihsiz anneye, doktorlar tarafından yalnızca 7 yıl ömür biçildi.

1
İngiltere'de bulunan Haslingden kasabasında yaşayan Joanna Heard isimli genç kadın, 2019'un başında bir kız çocuğu doğurduğunda, dünyalar onun olmuştu.
2
Fakat rutin kontroller için doktora gittiğinde öğrendiği şey karşısında dünyası başına yıkıldı.
3
Doktorun söylediklerine göre, ileri seviye akciğer kanseri olan Joanna'nın, yaklaşık 7 yıllık ömrü kalmıştı...

4
İlk zamanlarda kızınını büyüdüğünü göremeyeceği için kahrolan ve içine kapanan genç anne, Instagram'da bir hesap açarak kanserle savaşını, anbean kendisi gibi umutsuzluğa düşmüş kanser hastalarıyla paylaşmaya başladı.

5
Çaresiz hisseden insanlara ilham kaynağı olmak için çabalayan Joanna, ''Hastalığımı öğrendiğimde dünya başıma yıkıldı. Ben sadece 34 yaşında, sıradan bir yaşam süren bir anneydim. Bu nasıl benim başıma gelebilirdi?'' diyerek korkunç haberi aldığı gün hissettiklerini paylaştı.
6
Genç anne, içinde bulunduğu talihsiz süreci "Uzun yol yürüyemiyorum ve hemen nefessiz kalıyorum. İlaçlarım şimdilik işe yarıyor ama bir noktada işe yaramamaya başlayacaklar. O zaman şu an kullandıklarımı bırakıp yenilerine geçmem gerekiyor." sözleriyle anlattı.
7
İlaçların çok pahalı olduğunu söyleyen genç kadın, Instagram'da günlük tutmanın kendisini birçok ilaçtan daha fazla motive ettiğini de sözlerine ekliyor.

8
"Kendimi bir kurban olarak görmüyorum, ben bir savaşçıyım" diyen Joanna'nın en büyük hayali, kızının en mutlu gününde gelinlik giydiğini görmek...

9
10
11
12

13
14

Son Dakika Doğum yaptıktan altı ay sonra duyduğu korkunç gerçekle dünyası başına yıkıldı! - Son Dakika


YORUMLAR (5)
  • GAKKOŞ: DOKTORLAR DOĞRU SÖYLER ANNEM KANSER İDİ TEDAVİ SONUÇ VERMEDİ ÖMRÜ 2 AY DEDİLER ANNEM ÜÇ SENE YAŞADI VE DAHA FAZLA YAŞARDI ÇÜNKÜ İZMİR DEN GELEN ÖZEL KARIŞIMLI BAL ANNEMİ YAŞATTI ALLAH SAYESİN TABİİ DE AMA BALCI ÖLDÜ ÖZEL KARIŞIMLI BAL GELMEDİ ANNEMDE VEFAT ETDİ ÇÜNKÜ VADESİ GELMİŞTİ ALLAH RAHMET EYLESİN AMİN 7 SENEYE KADAR İNŞALLAH ÇÖZÜM BULURLAR HASTAYA Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti Yıllara meydan okuyan kadın! 74'lük Ajda'nın paylaşımı beğeni rekoru kırdı Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti