Doğduğunda kolları ve bacakları olmayan genç kadın, azmiyle tüyleri diken diken ediyor! - Son Dakika

Doğduğunda kolları ve bacakları olmayan genç kadın, azmiyle tüyleri diken diken ediyor!

16.07.2019 10:12

ABD'de doğuştan kol ve bacakları olmayan Amy Brooks isimli genç kadın, azim dolu hikayesiyle kendine hayran bırakıyor.

1
ABD'nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan 37 yaşındaki Amy Brooks, doğuştan kolları ve bacakları olmayan bir genç kız.
2
Amy, doğumundan kısa bir süre sonra biyolojik ailesi tarafından terk edildi ve başka bir aile tarafından evlat edinildi.
3
Kendisini evlat edinen aile ile kuvvetli bir bağ kuran Amy, kolları olmadığı için kendisini hiçbir zaman yetersiz hissetmedi.
4
5
Amy duygularını "Hikayemi başkalarıyla paylaşabilmeyi seviyorum, çünkü mesajımın benim gibi yaşamak zorunda kalan insanlar için önemli bir şey olduğuna inanıyorum.'' sözleriyle anlatıyor.
6
Amy yemeğini kendi yiyor,
7
dikiş makinesi kullanıyor,
8
Amy'yi evlat edinen aile, ''Onu hep bağımsız yaşayabilmesi ve bir mindere mahkum olmaması için teşvik ettik ancak bu kadar ileri gidebileceğini tahmin etmiyorduk.'' sözleriyle kızlarına olan hayranlıklarını dile getiriyor.
9
Zaman zaman protez kollarını takan Amy'nin, insanlara kolsuz da günlük işlerini yerine getirebildiğini anlatan bir YouTube kanalı da var.
10
hatta ütüsünü bile kendi yapıyor.
11
12
13
14
Dikiş makinesi kullanmanın en büyük hobileri arasında yer aldığını söyleyen Amy, kendi elleriyle diktiği çantaları internet üzerinden satıyor.

Son Dakika Doğduğunda kolları ve bacakları olmayan genç kadın, azmiyle tüyleri diken diken ediyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı