Son Dakika Haberleri: Doğuştan Kolsuz ve Bacaksız Olarak Doğan Adam

Doğuştan Kolsuz ve Bacaksız Olarak Doğan Adam

6 yıl önce

1
Avustralya'da 1982 yılında dünyaya gelen Sırp asıllı Nick Vujicic, çok ender görülen bir gen bozukluğu sebebiyle uzuvları olmadan dünyaya geldi.

2
Tetra-amelia sendromu yüzünden kolları ve bacakları olmayan Vujicic, gençlik yıllarında ağır depresyon geçirdi.

3
Annesinin ona okuttuğu makale sayesinde hayatı değişen Vujicic'in okuduğu yazı engelleri olan fakat buna rağmen hiç pes etmeyen bir adam hakkındaydı.

4
Bu yazıyı okuduktan sonra Vujicic'in hayata bakış açısı değişti ve engellerini benimsemeye başladı.

5
Mutlu bir aile yaşamı olan Vujicic ve eşi Kanae Miyahara, oğullarıyla çıktıkları tatilde objektifler tarafından böyle görüntülendi.

6

Ailesiyle güneşin ve denizin tadını çıkaran Vujicic, bol bol fotoğraf çektirip bu anları ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.


7
Şimdilerde profesyonel olarak motivasyon konuşmacılığı yapan Sırp Vujicic, birçok kişinin hayatı sevmesine sebep oldu.

8
Ayrıca köpek balığıyla aynı havuzda yüzmek, golf oynamak gibi birçok aktiviteye imza atan bu ilginç adam, tüm dünyanın taktir ettiği bir isim haline geliyor.

9
İşte Nick Vujicic'nin fotoğrafları...

10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 02.08.2014 09:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular