Doğuştan Kolsuz ve Bacaksız Olarak Doğan Adam - Son Dakika

Doğuştan Kolsuz ve Bacaksız Olarak Doğan Adam

02.08.2014 09:36

1
Avustralya'da 1982 yılında dünyaya gelen Sırp asıllı Nick Vujicic, çok ender görülen bir gen bozukluğu sebebiyle uzuvları olmadan dünyaya geldi.

2
Tetra-amelia sendromu yüzünden kolları ve bacakları olmayan Vujicic, gençlik yıllarında ağır depresyon geçirdi.

3
Annesinin ona okuttuğu makale sayesinde hayatı değişen Vujicic'in okuduğu yazı engelleri olan fakat buna rağmen hiç pes etmeyen bir adam hakkındaydı.

4
Bu yazıyı okuduktan sonra Vujicic'in hayata bakış açısı değişti ve engellerini benimsemeye başladı.

5
Mutlu bir aile yaşamı olan Vujicic ve eşi Kanae Miyahara, oğullarıyla çıktıkları tatilde objektifler tarafından böyle görüntülendi.

6

Ailesiyle güneşin ve denizin tadını çıkaran Vujicic, bol bol fotoğraf çektirip bu anları ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.

7
Şimdilerde profesyonel olarak motivasyon konuşmacılığı yapan Sırp Vujicic, birçok kişinin hayatı sevmesine sebep oldu.

8
Ayrıca köpek balığıyla aynı havuzda yüzmek, golf oynamak gibi birçok aktiviteye imza atan bu ilginç adam, tüm dünyanın taktir ettiği bir isim haline geliyor.

9
İşte Nick Vujicic'nin fotoğrafları...

10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Doğuştan Kolsuz ve Bacaksız Olarak Doğan Adam - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement