"Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı - Son Dakika

"Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı

25.10.2020 11:28

Tüm uyarılara rağmen sokakta maskesiz dolaşan Merve Boluğur'a iki kez 900 lira ceza kesildi. Ünlü oyuncu, "Doğuştan sosyal mesafem olduğu için maske takmıyorum." sözleriyle tepki çekmişti.

1
Ülkemizde binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs nedeniyle maske takmak, hijyene dikkat etmek ve sosyal mesafe kurallarına uymanın hayati önem taşıdığı şu günlerde birçok kez sokakta maskesiz görüntülenen oyuncu Merve Boluğur ceza yedi.
2
Pandemi sürecinde birçok kez maskesiz görüntülenen Merve Boluğur için sosyal medyada çok sayıda kullanıcı "maske takmama cezası verilsin" çağrısında bulunmuştu.
3
Ünlü oyuncuya iki kez 900 lira ceza kesildiği öğrenildi.

4
Boluğur, bir röportajında neden maske takmadığı sorulunca şöyle demişti: "Mesafeleri olan bir insanım. Doğuştan sosyal mesafem olduğu için maske takmıyorum."
5
Güzel oyuncu, sosyal medyadan tanıştığı Burak Dayı isimli takipçisiyle yaşadığı aşkla çok konuşulmuştu.
6
32 yaşındaki güzel, yaz aşkına geçtiğimiz ay noktayı koyduktan sonra Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini kendine hayran bırakıyor.
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 'Doğuştan mesafem var' diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı - Son Dakika


Advertisement