Doktorların öldü dediği genç az daha yakılıyordu! - Son Dakika

Doktorların öldü dediği genç az daha yakılıyordu!

12.07.2019 11:20

Hindistan'da 18 yaşındaki Gandham Kiran, yüksek ateş ve sarılık şikayetleriyle kaldırıldığı hastanede komaya girdi. Komaya girdikten sonra doktorların ölü ilan ettiği genç, kefene sarılmış halde yakılmaya götürülürken annesinin dikkatli gözleri sayesinde kurtuldu.

1
Annesi evde bakmaya başladı
Annesi evde bakmaya başladı
Gazetecilere açıklama yapan anne Kiran, "Oğlumun gözünden akan yaşı gördüm." Daha sonra nabzının hala attığını fark ettim. Doktorlar bana teşekkür etti. Oğlumu eve getirdim ve onunla ilgilenmeye başaldım. 3 gün içinde duyuları yerine gelmeye başladı. Çok kısık ses tonuyla da olsa benimle konuşmaya başladı. Gözünden akan bir damla yaş sayesinde canlı canlı yakılmaktan kurtulan 18 yaşındaki Gangham Kiram şimdi eski sağlığına kavuşmaya çalışıyor.
2
Doktorlar 'Öldü!' dedi
Doktorlar Öldü! dedi
Hindistan'ın Pillamarri köyünde gerçekleşen olayda 18 yaşındaki bir genç sarılık oldu. Geçmek bilmeyen yüksek ateş ve kusma belirtileriyle hastaneye kaldırılan genç, 1 hafta sonra komaya girdi. Doktorlar öldü dedi ama annesi yaşan destek ünitesini kapatmayı reddetti.
3
Yakılmaya hazırlanırken, gözünden yaş aktığını gördü!
Yakılmaya hazırlanırken, gözünden yaş aktığını gördü!
Hastane yönetimi, cenaze işlemleri ve yakma işlemi için hazırlıkları yaparken Gandham'ın ailesi oğlunun yaşadığını fark etti. Çocuğunun cenaze işlemlerinin yapılması sırasında gözündne akan yaşı gören anne, oğlunun son nefesini kendi evinde vermesini istedi. Yaşam destek ünitesiyle evine götürülen genç, sağlığına kavuşmaya başladı.

Son Dakika Doktorların öldü dediği genç az daha yakılıyordu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu