Doktorun 1 Sorusu Obez Kadına 64 Kilo Verdirdi! - Son Dakika

Doktorun 1 Sorusu Obez Kadına 64 Kilo Verdirdi!

11.04.2017 14:40

1
Paris'te yaşayan 29 yaşındaki Marine Dessymoulie, sağlıksız beslenmenin ardından 140 kiloya kadar yükseldi. 2015 yılında tedavi için gittiği doktorun kendisine "Nişanlın seni bu halde seviyor mu?" sorması üzerine hayatını değiştirecek kararı aldı. Doktorun bu sorusu karşısında üzülen ve hayatını değiştirmeye karar veren Marine Dessymoulie, kötü beslenme alışkanlığından vazgeçti ve diyete başladı. Genç kadın belirli sürenin ardından 76 kiloya kadar düşerken, denizci olan erkek arkadaşı da ona büyük destek oldu.

2
2018 yılında evlenme kararı alan çiftin yeni hedefi Marine Dessymoulie'nin 69 kiloya düşmesi.

3
Genç kadın kilo alması ile yaptığı açıklamada ''Erkek arkadaşımla taşındığımızda haftada birkaç kez fast food yedik. Yiyeceklerimi gerçekten önemsemedim. Zaten şişmanlamıştım. 'Kalori saymadım ama çok yedim. Her hafta abur cubur yedim."dedi.

4
Marine Dessymoulie ''kilolu olmak benim için çok zordu. Hiçbir şey yapmadım, yürümek bile çile oldu. 'Normal kıyafetler giymedim. Her gün aynı üst ve her gün aynı kot pantolon giyerdim. Metroda oturmak ya da arkadaşlarımla takılmak gibi basit şeylerden korktum. Ben şişman kız olmak istemedim, ama öyleydim.

5
Şimdi ben sadece yaşamak istiyorum, sadece istediğim kadın olmak istiyorum. Kendimi, özgür hissediyorum. İstediğim şeyleri giyebilir, koşabilir ve atlayabilir ve arkadaşlarımla dans edebilirim ve artık utanmam."

6
İşte Marine Dessymoulie'nin büyük değişimini gösteren o kareler...
İşte Marine Dessymoulienin büyük değişimini gösteren o kareler...
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika Doktorun 1 Sorusu Obez Kadına 64 Kilo Verdirdi! - Son Dakika


Advertisement