Dokuz Aylık Yüzme Şampiyonları - Son Dakika

Dokuz Aylık Yüzme Şampiyonları

10.12.2012 20:39

1
William ve Ellenita Trykush henüz sadece dokuz aylık. Ancak yürümek ve konuşmak için çok küçük olsalar da inanılmaz bir biçimde 25 metreyi bir kulaçta yüzebiliyorlar.
2
Sırt üstü, yüz üstü fark etmez Trykush kardeşler yüzmeye bayılıyor. Hatta su altı fotoğraflarında görebileceğiniz üzere yüzerken gülümsüyorlar bile.
3
Bir de altı hafta erken doğdukları düşünüldüğünde William ve Ellenita'nın bu yeteneği daha da çarpıcı hale geliyor.
4
İkizlerin bu sıra dışı yeteneği Ekim ayında ailecek Kıbrıs adasına yaptıkları bir ziyaret sırasında keşfedilmiş. Minikler kendilerini suyun üzerinde tutmaya yarayacak herhangi bir şey olmadan yüzmeye başlamışlar.
5
İngiltere'ye döndüklerinde anneleri Charlotte Trykush ufaklıkları bir bebek havuzuna götürmüş. İkili bir anda sırt üstü yüzmeye başlamış.
6
Kendisi de eski bir yüzme öğretmeni olan Charlotte Trykush, “İnanılmazdı! Önce 5 metre yüzdüler, sonra 7 metre, en sonunda da 12 metre” diyor.
7
Yetişkinlerin havuzunda kimse olmaması üzerine ufaklıkları buraya soktuklarını anlatan anne Trykush, “O kadar sevdiler ki bütün havuzu boydan boya yüzdüler. Ben de onlarla birlikte başlarına bir şey gelmesin, yanlış yöne gitmesinler diye yüzüyordum. Önce Ellie başladı. William onu taklit ediyordu. Sanırım bu onlar için doğal bir durum çünkü kulaç atmayı öğrenmek için çok küçükler” dedi.
8
İkizlerin yüzme öğretmeni Amy Stanley de, “William ve Ellie hayatımda gördüğüm yüzebilen en ufak çocuklar. Normalde çocuklar üç-dört yaşlarından önce yüzmeye başlayamaz. Birçok bebek suda durabilir ama Ellie'yle William suyun üzerinde kalıp bağımsız nefes alabiliyorlar” dedi.

Son Dakika Dokuz Aylık Yüzme Şampiyonları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde