Son Dakika Haberleri: Dolmabahçe'de Asker Şoku

Dolmabahçe'de Asker Şoku

9 yıl önce

1
Dolmabahçe Sarayı'nda nöbet tutan asker, bulunduğu kulübede kendi silahıyla omzundan vuruldu.


Yaralı asker, sağlık ekipleri tarafından Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralı askerin hemen ameliyata alındığı öğrenildi.


2
Olay, saat 06.30 sıralarında meydana geldi. İlk bilgilere göre, asker kazayla elindeki silahı ateşledi.


Omzundan yaralanan askerin yardımına arkadaşları koştu. Durum polise ve sağlık ekiplerine haber verildi. Sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yaralı asker daha sonra ambulansla Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'ne kaldırıldı.

3
Çok sayıda polis ekibi Dolmabahçe Sarayı'na akın etti. Saldırı ihtimaline karşı polis teyakkuza geçti. Askerin kendi silahıyla vurulduğu bilgisi üzerine polis ekipleri de normale döndü. Askerin nasıl yaralandığı araştırılıyor.
4
5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 28.01.2011 12:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!