Dönüş Şartlarını Sıraladı! - Son Dakika

Dönüş Şartlarını Sıraladı!

29.06.2013 09:59

Hürrem Sultan kanunları

1
Tükenmişlik Sendromu yaşadığı iddiasıyla apar topar Almanya'ya dönen Meryem Uzerli'ye yeni sezon için teklif yağıyor.
2
Gidişinin gerçek sebebinin istediği zammı alamaması olduğu konuşulan Uzerli'nin, teklifleri kabul edip etmeyeceği bilinmiyor ama dönüş şartları herkesin dilinde.
3
İşte bir zamanlar Türkan Şoray'ın koyduğu kanunları hatırlatan, Hürrem Sultan kanunları:
4
'Muhteşem Yüzyıl'dan bölüm başına 12 bin 500 euro kazanan Uzerli, şimdi bölüm başına 25 bin euro istiyor. Ünlü oyuncunun diğer bir şartı ise haftada sadece 4 gün çalışmak.

5
Güzel oyuncunun şartları arasında sezon boyunca 20 bölümden fazla çalışmak istemediği de var. Türkiye'de diziler ortalama 90 dakika çekiliyor. Bu da oyuncuların haftada 6 gün gece gündüz çalışmasına neden oluyor.
6
Uzerli'nin yakınlarına "Bu yoğun çalışma temposu beni çok yordu. Şartlarım kabul edilmezse Türkiye'ye dönmem" dediği konuşuluyor.
7
Yeni sezonda Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı dizide yer alacağı haberlerine ilişkin Uzerli ve Tatlıtuğ sessiz kalırken, Ay Yapım 'Meryem Uzerli'ye teklif götürmedik' dedi.
8
9
10
11

Son Dakika Dönüş Şartlarını Sıraladı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu