Dövme tutkunu fenomeni durdurabilene aşk olsun! Hayranları "Yapma" dedi ama o dinlemedi - Son Dakika

Dövme tutkunu fenomeni durdurabilene aşk olsun! Hayranları "Yapma" dedi ama o dinlemedi

01.12.2021 11:11

Instagram modeli ve dövme tutkunu olan Amber Luke, gözüne yaptırdığı için 3 hafta kadar geçici körlük yaşamıştı. Yeni maceralar peşinde olduğunu daha önce de belirten genç kız şimdi de alnından başlayıp yanağına kadar inen siyah çizgi şeklinde yaptırdığı dövmeyle çıktı karşımıza. Her yerini dövmeyle kaplayan genç fenomenin boş kalan tek yeri yüzünün bir kısmı.

1
Avustralya'nın Brisbane kentinde yaşayan dövme bağımlısı Amber Luke, gözlerinin içine kadar dövme yaptırma çılgınlığında dahi bulundu.
2
Vücudunun neredeyse her yanı dövmeyle kaplı olan ve dövmeleri için yaklaşık 20 bin sterlin harcayan Avustralyalı model çılgınlıkta sınır tanımıyor.
3
Instagram'da hatrı sayılır bir kitleye sahip olan Amber Luke şimdi de alnından başlayıp yanağına kadar inen siyah çizgi şeklinde bir dövme yaptırdı.
4
Anlaşılan genç fenomen, vücudunda boş yer bırakmamaya kararlı.
5
Dilini de ikiye ayıran genç fenomen geçtiğimiz hafta parmaklarına "Ölüm" yazan dövme yaptırmıştı.
6
Amber Luke geçtiğimiz aylarda vücudunu dövmeyle kaplamadan önceki halini paylaşmıştı.
7
8
9
10
11
12
İlk halini paylaşarak hayranlarını büyük şaşkınlığa uğratan Luke, olumsuz eleştirilere ve doktorların uyarılarına dahi aldırış etmiyor.
13
Güzelliğini dövmelerle gizleyen Amber'ın önceki halini görenler, genç fenomeni tanımakta zorluk çekmişti. Çılgın fenomenin ilk halini gören hayranları ise "Eski halin daha güzelmiş" yorumunu yapmıştı.
14
15

YORUMLAR (2)
500

Son Dakika Dövme tutkunu fenomeni durdurabilene aşk olsun! Hayranları 'Yapma' dedi ama o dinlemedi - Son Dakika Dünya


Advertisement