Son Dakika Haberleri: Drake, Beatles'in Tarihi Rekorunu Kırdı!

Drake, Beatles'in Tarihi Rekorunu Kırdı!

5 gün önce

Rapçi Drake, yeni albümü Scorpion ile Billboard Hot 100 listesinde bu alanda rekoru elinde bulunduran The Beatles'ın 54 yıllık rekorunu elinden aldı.

1
Dünyaca ünlü Kanadalı rapçi Drake, yeni albümü Scorpion ile Billboard Hot 100 listesini alt üst etti.
2
31 yaşındaki Rapçinin yeni albümü Scorpion'dan yedi şarkı birden listenin ilk 10'unda yer aldı.
3
Listenin bir numarasında 'Nice for What' şarkısı yer aldı. Bu şarkı listede tam 4 kez birinci oldu.
4
Drake böylece, top 10'da aynı anda en çok şarkısı yer alan efsanevi İngiliz grubu The Beatles'ın 54 yıllık rekorunu elinden almış oldu.
5
İlk 10'da yer alan şarkılar Nonstop, Gods Plan, In My Feelings, I'm Upset, Emotionless ve Don't Matter To Me oldu.
6
Drake, albümünü çıkardığı gün birçok müzik platformunda en çok dinlenen şarkıcı olmuştu. Apple Music, Drake'in rekorunu Instagram'dan duyurarak, albümün yayınlandıktan sonra ilk 24 saatte 170 milyon defa dinlendiğini açıklamış, albümün 92 ülkede bir numaraya yükseldiğini belirtmişti. Spotify da Scorpion albümünün ilk 24 saatte rekor kırdığını belirterek 130 milyon kez dinlendiğini duyurmuştu.

YORUMLAR (4)
  • RETROSEKTİF: BEATLES IN ZAMANINDA DÜNYA NÜFUSU BİR İKİ MİLYAR İDİ ŞİMDİ ON MİLYARA DAYANMIŞ DURUMDA BEATLES İLETİŞİMİN KIT OLDUĞU ZAMANDA DÜNYAYI ETKİLEDİ ŞİMDİ YOUTUBE DA BİLE DAMDAN DÜŞMELER UYDURMA KAYDIRMA ŞARKILARLA MEŞHUR OLUYOR Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır Aaaaa: senin 10 milyar dediğinin 8 milyarı interneti birak ekmek bulamiyor . Bunlarla mi ugrasacak 0 0 Yayından Kaldır zammzamm: eeee napak 3 milyar insanı öldürüp teknolojiyi geri mi cekelim ... 0 0 Yayından Kaldır
  • KSK li mesut: Burada bu çingene benzeyen çok tip var, ama el oğlu olunca kral oluyo. He He. Faytoncuların %80 ı böyle tip zaten... Cevap Yaz 13 55 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Ünlülerin Sınırları Zorlayan Son Çılgınlığı: Bornozlu Paylaşım! Ekmek Teknesi'nin Sonnur'una Bir de Şimdi Bakın! Kardashian'lara Benzetilen Top Model Aniden Öldü! Microsoft'un Kurucularından Paul Allen'ın Gizem Dolu Başarı Öyküsü Bu İskenderin İçerisinde Bir Gram Et Olmadığını Duyan Şaşıp Kalıyor!