Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı - Son Dakika

Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı

18.04.2021 14:52

Dubai'de bir balkonda çıplak poz vererek dünya gündemine oturan Ukraynalı modellerin 5 yıl boyunca ülkeye girmesi yasaklandı. Toplum ahlakına aykırı davrandıkları gerekçesi ile dokuz gün gözaltında tutulan modeller, sınır dışı edildi.

1
Konu ile ilgili açıklama yapan 19 yaşındaki model Yulia Ulyanochkina, dokuz gün boyunca altı ay hapis cezası alma korkusu ile yaşadıklarını, sınır dışı edildikten sonra beş yıl boyunca Birleşik Arap Emirlikleri'ne girmelerinin yasaklandığını belirtti.
2
Bazı uzmanlar ise modellerin altı ay hapis cezası almadıkları için çok şanslı olduklarını söyledi.
3
Yulia, olayla ilgili tutuklanan ilk kişilerden biri olduğunu daha sonra diğer modellerin tek tek gözaltına alındığını söyledi.
4
5

Son Dakika Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement