Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı - Son Dakika

Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı

28.01.2021 13:45

Ereksiyon kremiyle dudaklarını dolgunlaştıran TikTok fenomeni görenlere "Daha neler göreceğiz" dedirtti. Kremi sürdükten sonra dudağı şişen fenomenin videosu izlenme rekoru kırarken, uzmanlar bu davranışın insan sağlığını tehdit ettiğini söyleyerek kullanıcıları uyardı.

1
Sosyal medyada hemen hemen her gün yepyeni bir akımla karşılaşıyoruz. Son zamanlarda çılgın fikirlerin ortaya çıktığı uygulama genellikle TikTok oluyor.
2
TikTok'ta her ne kadar eğlenceli trendler olsa da bazıları sağlığı tehdit ediyor. Daha önce TikTok'ta kullanıcıların dişlerini tırnak törpüsüyle törpülediği akım oldukça dikkat çekmişti.
3
Bu kez ise TikToker'lar, dudaklarını dolgunlaştırmak için ereksiyon kremi kullanmaya başladı.

4
TikToker Jerry Mal dudaklarını dolgunlaştırdığını iddia ederek, dudaklarına ereksiyon kremi sürdü.
5
3 milyondan fazla izlenen video viral haline geldi. Videosu viral olan TikToker, dudaklarına kremi uygulamadan önce; "Yakın zamanda bir film izledim ve bir kız dudaklarına ereksiyon kremi sürdü. Bu dudaklarını dolgunlaştırdı, ben de denemek istedim. Filmin adını unuttum ama şimdi başlıyoruz." diyor. Ardından şöyle devam ediyor; "Bir tür karıncalanma var çok kötü hissettirmiyor ama göreceğiz."
6
TikToker Jerry Mal, kısa bir süre sonra takipçileriyle görüşerek dudaklarının daha büyük göründüğünü ancak beş dakika daha bekleyeceğini söylüyor. Dakikalar sonra ise geri geliyor ve dudaklarının yandığını o nedenle kremi sileceğini ekliyor.
7
Krem dudakları daha dolgun gösterse de, doktorlar kremin özellikle yanlışlıkla yutulabileceği için dudaklarda kullanımının güvenli olmayabileceği konusunda uyarıyorlar.
8
Popüler bir TikTok dermatoloğu olan Derm Doctor, dudaklarda artan kan akışının yaklaşık bir saat sürdüğünü, bu nedenle dolgunluk etkisinin de geçici olduğunu belirtti.
9
"Videoda tam olarak hangi kremin kullanıldığını bilmiyorum, ancak tüm ereksiyon kremleri vazodilatasyon kullanarak çalışır ve bu da belirli bir bölgeye kan akışını artırır. Bu kremler ağızdan alınmak veya tüketilmek için yapılmadı. Yutulması durumunda sağlığı tehdit edebilir."

YORUMLAR (12)
  • Insan: Ben tiktoka bağımlı kalıp hergün her saat zamanını bomboş harcayan insanların akli dengelerinin yerinde olduğunu zannetmiyorum ki akli dengesi yerinde olanda tiktokla sonra onlarda kaybediyor. Cevap Yaz 72 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Dudağına ereksiyon kremi süren fenomenin son hali şaşırttı - Son Dakika


Advertisement